روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی در بین خارجی‌های معروف امارات/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی در بین خارجی‌های معروف امارات/عکس

فرهاد مجیدی یکی از چهره مورد توجه در فوتبال امارات و لیگ حرفه ای این کشور است.

فرهاد مجیدی یکی از چهره مورد توجه در فوتبال امارات و لیگ حرفه ای این کشور است.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سرمربی سابق استقلال که با کسب قهرمانی لیگ برتر خلیج فارس پیشنهاد تیم اتحاد کلبا را متوجه خود دید، در حالی هدایت این تیم زردپوش را برعهده گرفته که بادی با مربیان خارجی سرشناس رقابت کند.در یکی از تصاویری که رسانه اماراتی منتشر کرده، فرهاد مجیدی بین چهره های شناخته شده سرمربیان لیگ این کشور قرار گرفته است.سرگئی ریبروف سرمربی العین که ماموریت قهرمانی این تیم را دارد به همراه کوزمین اولاریو سرمربی الشارجه و همچنین کازر سرمربی الجزیره از جمله نفرات حاضر در این قاب هستند.همچنین لئوناردو ژاردیم سرمربی سابق موناکو که این فصل هدایت تیم مهدی قایدی و احمد نوراللهی را برعهده گرفته دیگر رقیب فرهاد مجیدی در «لیگ ادنوک» خواهد بود.عبدالعزیز العنبری که با الشارجه قهرمان لیگ امارات شد هم در سمت چپ دیده می شود. از او به عنوان استعداد مربیگری فوتبال امارات نام برده می شد و حتی شایعاتی مبنی بر حضورش روی نیمکت تیم ملی این کشور هم وجود داشت.فرهاد مجیدی در حالی اولین تجربه سرمربیگری خارج از کشور خود را پشت سر خواهد گذاشت که رقابت او با این مربیان جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی در بین خارجی‌های معروف امارات/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×