روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نه؛ بازگشت لژیونر ایرانی به فوتبال اروپا/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نه؛ بازگشت لژیونر ایرانی به فوتبال اروپا/عکس

هافبک تیم ملی ایران به باشگاه وایله بالدکلوب بازخواهد گشت.

هافبک تیم ملی ایران به باشگاه وایله بالدکلوب بازخواهد گشت.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید عزت اللهی ۳۰ دی ماه سال گذشته با قراردادی به مدت نیم فصل، به صورت قرضی به عضویت تیم الغرافه درآمد.با پایان دوره حضور در قطر، هافبک تیم ملی کشورمان از الغرافه جدا شد و به باشگاه وایله بالدکلوب بازمی گردد. عزت اللهی در الغرافه ۱۲ بازی انجام داد و یک پاس گل داد.باشگاه الغرافه با انتشار تصویر زیر، از زحمات عزت اللهی در تیم فوتبال این باشگاه تشکر کرد.این باشگاه همچنین با انتشار تصویری از جدایی قطعی شیخ دیاباته، مهاجم سابق استقلال هم خبر داد. دیاباته ابتدای فصل قبل با جدایی از استقلال راهی الغرافه شده بود تا دوباره با آندرا استراماچونی کار کند.این مهاجم گلزن در ۲۸ بازی موفق به زدن ۱۹ گل و ارسال ۲ پاس گل شده بود. دیاباته با جدایی از الغرافه بازیکن آزاد است و زمزمه های حضورش در پرسپولیس هم شنیده می شد که درویش آن را تکذیب کرد اما بعید نیست فصل آینده در یکی از تیم های لیگ برتری ایران به میدان برود.۲۵۸ ۲۵۸

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نه؛ بازگشت لژیونر ایرانی به فوتبال اروپا/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×