روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مدودوف مطرح کرد: محو شدن اوکراین از نقشه جهان" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدودوف مطرح کرد: محو شدن اوکراین از نقشه جهان

فارس نوشت: «دیمیتری مدودف» معاون رئیس شورای امنیت روسیه پنجشنبه (۲۱ ژوئیه) در کانال تلگرامی خود گفت اوکراین به عنوان یک کشور ممکن است در نتیجه رویدادهای در حال وقوع از نقشه ناپدید شود.

فارس نوشت: «دیمیتری مدودف» معاون رئیس شورای امنیت روسیه پنجشنبه (۲۱ ژوئیه) در کانال تلگرامی خود گفت اوکراین به عنوان یک کشور ممکن است در نتیجه رویدادهای در حال وقوع از نقشه ناپدید شود.در این خصوص نوشت: پس از کودتای ۲۰۱۴، اوکراین استقلال کشور خود را از دست داد و تحت کنترل مستقیم غرب جمعی قرار گرفت و همچنین شروع به این باور کرد که ناتو امنیت آن را تضمین می کند.این سیاستمدار و رئیس جمهور پیشین روسیه افزود: در نتیجه همه رویدادهای کنونی اوکراین ممکن است آنچه از حاکمیت کشور خود باقی مانده را از دست بدهد و از نقشه جهان محو شود.به نوشته خبرگزاری روسی «تاس»، مدودف همچنین تاکید کرد که «جنایتکاران اوکراینی قطعا به دلیل جنایاتی که علیه مردم اوکراین و روسیه مرتکب شده اند تحت تعقیب قرار خواهند گرفت».پیشتر، «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که دیگر امکان بازگشت اوکراین به مرزهای سابق وجود ندارد. این دیپلمات در مصاحبه با «اسکای نیوز» عربی گفت: اوکراینی که من و شما در مرزهایی سابق می شناختیم، دیگر وجود ندارد و دیگر وجود نخواهد داشت. این امر مشهود است.311311

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدودوف مطرح کرد: محو شدن اوکراین از نقشه جهان از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×