روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "توصیه ساپینتو به یک بازیکن؛ امسال باید آقای گل شوی!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

توصیه ساپینتو به یک بازیکن؛ امسال باید آقای گل شوی!

مهر نوشت: سرمربی پرتغالی استقلال به مهاجم فرانسوی این تیم تاکید کرده که در فصل پیش رو باید آقای گل لیگ شود.

مهر نوشت: سرمربی پرتغالی استقلال به مهاجم فرانسوی این تیم تاکید کرده که در فصل پیش رو باید آقای گل لیگ شود.تمرینات تیم فوتبال استقلال این روزها به صورت فشرده در ترکیه پیگیری می شود و بازیکنان این تیم شرایط جدیدی را زیر نظر ساپینتو تجربه می کنند. سختگیری ها و تمرینات فشرده ساپینتو بسیاری از استقلالی ها را شگفت زده کرده و آنها با جدیت تلاش می کنند در این تمرینات سنگین توانایی های شان را به مرد پرتغالی ثابت نمایند.یکی از بازیکنان آماده استقلال در تمرینات کوین یامگا، مهاجم فرانسوی است که فصل گذشته توانست لیگ ایران را از حضور خود شگفت زده کرده و عنوان دومین گلزن برتر مسابقات را به خود اختصاص دهد.یامگا از جمله بازیکنان بسیار آماده استقلال در اردوی ترکیه است که ساپینتو هم حساب ویژه ای روی او برای فصل بعد باز کرده است. ساپینتو که از شم گلزنی بالای این مهاجم آگاهی پیدا کرده، به وی تاکید کرده است که فصل آینده باید آنقدر گل بزند تا آقای گل شود.استقلال یکی از تیم های پر مهاجم این فصل رقابتهای لیگ برتر است که از بازیکنانی چون آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، سجاد شهباززاده، پیمان بابایی و کوین یامگا در خط حمله سود می برد و به زودی نیز کاوه رضایی به خط حمله این تیم اضافه می شود؛ و این حجم بالا از مهاجمان با کیفیت در یک تیم کار را برای همه آنها جهت رسیدن به ترکیب ثابت دشوار می کند.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " توصیه ساپینتو به یک بازیکن؛ امسال باید آقای گل شوی! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×