روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آتش پرسپولیس خاموش شد! - خبرآنلاین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آتش پرسپولیس خاموش شد! - خبرآنلاین

پرسپولیس در روزهای اول نقل و انتقالات طوفانی آغاز کرد اما به یکباره آتش آنها خاموش شد و دیگر خبری از جذب بازیکن جدید نیست.

پرسپولیس در روزهای اول نقل و انتقالات طوفانی آغاز کرد اما به یکباره آتش آنها خاموش شد و دیگر خبری از جذب بازیکن جدید نیست.زاوش محمدی: پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را طوفانی آغاز کرد و با به خدمت گرفتن، بیرانوند، پورعلی گنجی، رفیعی، صادقی، اسماعیلی فر و گولسیانی حسابی جنجال ساز شد. طوفان پرسپولیسی ها زود شروع شد و با همان سرعت هم به پایان رسید و دیگر خبری از جذب بازیکن جدید نیست. همین موضوع باعث شد تا هواداران این تیم حسابی شاکی شوند و حتی شنیده می شد که از درویش خواسته اند تا محمد محمدی را برکنار کند. اصرار عجیب روی یک گزینه ناشناختهپرسپولیس مدتهاست به دنبال جذب یک مهاجم ششدانگ برای خط حمله است و گزینه گل محمدی کاسیانو برزیلی بود. بازیکن تیم ویزلا پرتغال که عملکرد آنچنان درخشانی هم در این تیم نداشت. پس از ارائه پیشنهاد به این بازیکن به یکباره و به صورت تصاعدی رقم های درخواستی این بازیکن بیشتر و بیشتر شد و حتی او از مدیران پرسپولیس خواسته بود تا خانه ای در زعفرانیه برایش مهیا کنند. آنقدر پروسه جذب کاسیانو طولانی شد که حالا خبر می رسد این بازیکن برزیلی مصدوم است و همین موضوع باعث شد تا سرخپوشان در این مورد تردید کنند. گفته می شود این بازیکن از ناحیه عضله کشاله ران دچار آسیب دیدگی شده و در تمرینات تیمش حضور ندارد و شاید حدود دوماه دور از میادین باشد. پرسپولیسی ها هم مشغول تحقیق در این رابطه هستند. این احتمال وجود دارد که این انتقال کامل منتفی شود و پرسپولیس قید جذب این مهاجم را بزند.آقای گل در دوراهی پرسپولیس و یونانکریم انصاری فرد بازیکن اسبق پرسپولیس و کاپیتان تیم ملی از آاک یونان جدا شد و در حال حاضر تیمی ندارد. پس از جدایی کریم از آاک مدیران پرسپولیس به این بازیکن پیشنهاد دادند که گفته می شود انصاری فرد به دلیل همسرش این پیشنهاد را رد کرده و تصمیم دارد در یونان به دنبال تیم بگردد و فوتبالش را در این کشور ادامه دهد. گرچه اگر انصاری فرد در یونان تیمی پیدا نکند بدش نمی آید دوباره پیراهن پرسپولیس را برتن کند و شاگرد گل محمدی شود.گزینه ای که به راحتی از چنگ سرخ ها در آمدپیمان بابایی از آن دسته بازیکنانی بود که بارها به پرسپولیس لینک شد اما انتقالی صورت نگرفت. از میانه های فصل پیش بود که اسم پیمان بابایی به عنوان گزینه خط حله پرسپولیس شنیده می شد اما گل محمدی تمایل چندانی به جذب این بازیکن نشان نمی داد. حتی پس از پایان فصل بابایی پالسهای زیادی برای پیوستن به پرسپولیس به مدیران این باشگاه فرستاد اما پرسپولیسی ها اصرار داشتند تا مهاجم خارجی جذب کنند و معطل ماندن بابایی باعث شد تا او با استقلال وارد مذاکره شود و به این تیم بپیوندد.خبری از دستیار خارجی هم نشدگل محمدی برای فصل جدید روی نیمکت هم خانه تکانی انجام داد. با نظر او مظاهر رحیم پور و داوود فنایی از جمع کادر فنی سرخپوشان جدا شدند و همچنین حمید مطهری نفر اول دستیاران یحیی هم پس از چندسال حضور در کنار این مربی، هدایت نساجی را برعهده گرفت تا اولین تجربه سرمربیگری خود را داشته باشد. یحیی برای فصل جدید یک بدنساز اسپانیایی و یک مربی گلرهای برزیلی استخدام کرد اما هنوز نتوانسته جانشینی برای مطهری پیدا کند. پیشتر از این از خسوس دستیار لوئیز انریکه در تیم ملی اسپانیا به عنوان گزینه گل محمدی برای دستیاری نام برده می شد اما گویا حضور این مربی اسپانیایی در تهران منتفی شد.بیشتر بخوانید:۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آتش پرسپولیس خاموش شد! - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×