روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "کاوه به اردوی استقلال در ترکیه اضافه می‌شود" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

کاوه به اردوی استقلال در ترکیه اضافه می‌شود

ورزش سه نوشت: مهاجم جدید آبی ها به زودی عازم آنکارا می شود تا به تمرینات استقلال اضافه شود.

ورزش سه نوشت: مهاجم جدید آبی ها به زودی عازم آنکارا می شود تا به تمرینات استقلال اضافه شود. با اعلام باشگاه استقلال، کاوه رضایی در اردوی این تیم در ترکیه حاضر خواهد شد.رضایی که بعد از پنج سال حضور در فوتبال بلژیک به استقلال بازگشته، قرار است پس از بازگشت کاروان استقلال به تهران، مراحل رسمی حضورش در این باشگاه انجام شود.درحالی که نزدیک به دو هفته از زمزمه های جدی مبنی بر حضور رضایی در استقلال می گذشت، با پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، پیوستن این بازیکن به آبی پوشان قطعی شد تا خیال هواداران این تیم از داشتن خط آتشی قدرتمندتر از قبل راحت شود.گفتنی است، کاوه رضایی شب گذشته با حضور در هتل اسپیناس تهران، توافقات لازم برای پیوستن به استقلال را انجام داده بود.بیشتر بخوانید:257 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " کاوه به اردوی استقلال در ترکیه اضافه می‌شود از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×