روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پرونده خروجی‌های استقلال با ۴ بازیکن اصلی بسته شد" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرونده خروجی‌های استقلال با ۴ بازیکن اصلی بسته شد

مهرنوشت: در حالی که هنوز فرصت زیادی تا پایان نقل و انتقالات باقی است، به نظر می رسد پرونده خروجی های استقلال با ۴ بازیکن اصلی بسته شده باشد.

مهرنوشت: در حالی که هنوز فرصت زیادی تا پایان نقل و انتقالات باقی است، به نظر می رسد پرونده خروجی های استقلال با ۴ بازیکن اصلی بسته شده باشد.امیرحسین حسین زاده بازیکن جوان و تاثیر گذار فصل گذشته استقلال که از مدت ها قبل کاندیدای حضور در تیم شارلوا بلژیک بود، روز پنجشنبه با انتشار پیامی در فضای مجازی جدایی اش از جمع آبی پوشان را رسماً اعلام کرد و این در حالی است که سرمربی جدید آبی پوشان به حفظ این بازیکن برای فصل جدید اصرار داشت و حتی خودش هم در این خصوص صحبتهایی با این بازیکن جوان داشت.حسین زاده چهارمین و به احتمال زیاد آخرین بازیکنی از بین بازیکنان اصلی فصل گذشته استقلال است که از این تیم جدا شد. با اینکه در لیست خروجی های آبی های پایتخت اسامی متعددی به چشم می خورد، اما از بین بازیکنان اصلی این تیم تنها ۴ بازیکن جدا شده اند که از این جمع تنها ۲ بازیکن برخلاف میل مجموعه باشگاه این تیم را ترک کرده اند.اولین بازیکنی که در پایان فصل بدون جنجال و هیاهو و بر اساس خواسته کادر فنی سابق و موافقت باشگاه از این تیم جدا شد، رودی ژستد بود. مهاجم فرانسوی که تنها یک فصل برای آبی پوشان بازی کرد و با اینکه مهم ترین گل فصل را برای آنها زد، به دلیل عملکرد نه چندان مطلوب در خط حمله از این تیم کنار گذاشته شد.اولین بازیکنی که علیرغم مخالفت باشگاه به طرزی غیر منتظره از استقلال جدا شد، محمد دانشگر بود. دانشگر که در سالهای اخیر عملکرد خوبی در خط دفاعی آبی پوشان داشت، خیلی بی سر و صدا و بدون جنجال رسانه ای از استقلال به سپاهان کوچ کرد تا نخستین بازیکنی از بین بازیکنان اصلی این تیم باشد که از جمع آنها جدا شد.وریا غفوری با اینکه بارها از تمایلش برای ادامه همکاری با آبی پوشان خبر داد، اما این تمایل یک طرفه منجر به ادامه همکاری او نشد تا کاپیتان آبی پوشان سومین بازیکن از بین بازیکنان اصلی این تیم باشد که در نقل و انتقالات غزل خداحافظی از جمع آبی پوشان را خواند.امیر حسین حسین زاده را می توان یکی از خروجی های جنجالی استقلال دانست. این بازیکن جوان که تنها یک فصل برای آبی پوشان بازی کرد و با درخشش در همین یک فصل نه تنها ملی پوش شد، بلکه مورد توجه تیم شارلوا بلژیک قرار گرفت، سرانجام استقلال را ترک کرد تا پس از ژستد، دانشگر و غفوری چهارمین بازیکن اصلی این تیم باشد که در فصل بیست و دوم آبی ها را همراهی نمی کند.چند بازیکن دیگر از جمله امین قاسمی نژاد، متین کریم زاده، رضا آذری، فردین رابط، آرش داجیلری، سینا خادم پور و… هم در لیست خروجی آبی ها قرار دارند که اینها عمدتاً یا به صورت قرضی در تیم های دیگر بودند و یا جایی در بین بازیکنان اصلی این تیم در فصل گذشته نداشتند.251 251

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرونده خروجی‌های استقلال با ۴ بازیکن اصلی بسته شد از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×