روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "هایجکی که ناقص ماند - خبرآنلاین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هایجکی که ناقص ماند - خبرآنلاین

خبرورزشی نوشت: کاوه رضایی را فصل آینده با پیراهن استقلال خواهیم دید.

خبرورزشی نوشت: کاوه رضایی را فصل آینده با پیراهن استقلال خواهیم دید.از مدت ها پیش مشخص شد که کاوه رضایی فصل آینده را در لیگ ایران بازی خواهد کرد. از همان ابتدا دو باشگاه استقلال و سپاهان به این بازیکن پیشنهاد دادند ولی رضایی پیشنهاد سپاهان را رد کرد.کاوه که برای انجام دادن کارهای شخصی خود تا همین چند روز قبل در بلژیک حضور داشت، با استقلال به توافق اولیه رسیده بود و به صورت شفاهی موافقت خود را برای پیوستن به تیم سابقش اعلام کرد.با این حال یک پیشنهاد از سوی پرسپولیس باعث شد تا کاوه کمی دچار تردید شود. چند روز قبل از آمدن رضایی به استقلال، پرسپولیسی ها به کاوه پیشنهاد دادند تا فصل آینده به جای پیراهن آبی، لباس قرمز بر تن کند. رضایی که قبلا شاگرد گل محمدی بوده و ارتباط بسیار خوبی با سرمربی پرسپولیس دارد، چند روزی از پرسپولیسی ها مهلت خواست تا بیشتر فکر کند. در نهایت اما بعد از مشورت هایی که کاوه انجام داد، تصمیم گرفت به پیشنهاد پرسپولیس پاسخ منفی بدهد.رضایی که انگیزه زیادی برای رسیدن دوباره به تیم ملی دارد، در پاسخ به پرسپولیسی ها اعلام کرد نمی تواند به تیمشان بیاید و تصمیمش را برای رفتن به استقلال گرفته است.در واقع پرسپولیس که به شدت با کمبود مهاجم مواجه است، قصد داشت کاوه رضایی را از استقلال هایجک کند ولی این قضیه ناقص ماند و حالا پرسپولیس باید به سراغ گزینه های دیگری برود.251 251

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هایجکی که ناقص ماند - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×