روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تعویق دوباره صدور رأی پرونده استراماچونی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تعویق دوباره صدور رأی پرونده استراماچونی

صدور رأی پرونده استراماچونی برای چندمین بار به تعویق افتاد و دادگاه CAS، تاریخ جدیدی را برای صدور تصمیم نهایی اعلام کرد.

صدور رأی پرونده استراماچونی برای چندمین بار به تعویق افتاد و دادگاه CAS، تاریخ جدیدی را برای صدور تصمیم نهایی اعلام کرد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی که قرار بود رای پرونده استراماچونی در ۳۱ تیر اعلام شود، صدور رای این پرونده برای چندمین بار به تعویق افتاد.با اعلام دادگاه CAS، رای این پرونده ۴ شهریور صادر می شود.این سرمربی ایتالیایی با شکایت از استقلال، حکم دریافت یک میلیون و ۳۸۰ هزار یورویی گرفته بود. باشگاه استقلال با شکایت به دادگاه عالی ورزش تلاش کرد تا این مبلغ را کاهش بدهد اما به نظر می رسد در نهایت باشگاه استقلال باید رقم قرارداد دو ساله این مربی ایتالیایی را (حدود ۴۵ میلیارد تومان) پرداخت کند.251 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تعویق دوباره صدور رأی پرونده استراماچونی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×