روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ضرر 2500000 دلاری استقلال بابت یک ستاره" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ضرر 2500000 دلاری استقلال بابت یک ستاره

خبرورزشی نوشت: استقلال به خاطر ضعف فاحش مدیریتی و البته به خاطر یک بند فسخ 250 هزاردلاری امیر حسین حسین زاده را از دست داد.

خبرورزشی نوشت: استقلال به خاطر ضعف فاحش مدیریتی و البته به خاطر یک بند فسخ 250 هزاردلاری امیر حسین حسین زاده را از دست داد.شاید مدیران وقت استقلال اصلا فکر نمی کردند، حسین زاده آن قدر پیشرفت کند که ترانسفرشود و آنها قطعا به اندازه ایجنت این بازیکن فوتبال شناس و بازیکن شناس نبودند که آینده این بازیکن را حدس بزنند و حالا هم دود این ماجرا به چشم استقلال می رود که ستاره خود را از دست می دهد و فقط 250 هزار دلار نصیبش می شود.استقلال 250 هزار دلار می گیرد اما مسلما 10 برابر این مبلغ ضرر می کند چون سال آینده شارلوا کاری را با حسین زاده می کند که قبلا با کاوه رضایی کرده بود. آنها با چند برابر قیمت همین حسین زاده را می فروشند و به جان مدیران استقلال دعا می کنند!که این قدر راحت و عجیب چنین بازیکنی را از دست دادند. روزی که نوشتیم قرارداد حسین زاده بند جدایی دارد همین هوادارانی که امروز به حسین زاده فحش می دهند، به ما تاختند اما با گذشت زمان مشخص شد که ماجرای بند جدایی صحت دارد و این اشتباه غیر قابل باور مدیران وقت استقلال بوده که باعث چنین وضعیتی شده است.251 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ضرر 2500000 دلاری استقلال بابت یک ستاره از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×