روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "پدیده آبی پوشان ششمین استقلالی لیگ بلژیک" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پدیده آبی پوشان ششمین استقلالی لیگ بلژیک

خبر ورزشی نوشت: امیرحسین حسین زاده ششمین بازیکنی است که از استقلال راهی بلژیک می شود.

خبر ورزشی نوشت: امیرحسین حسین زاده ششمین بازیکنی است که از استقلال راهی بلژیک می شود.در دهه های اخیر لیگ بلژیک با حضور بازیکنانی مانند «محمدرضا مهدوی»، «داریوش یزدانی» و «علیرضا امامی فر» و زنده یاد مهرداد میناوند برای ما ایرانی ها مهم شد و تازه خیلی بعد از آن بود که نام "بیات" مالک این باشگاه به گوشمان رسید.امیرحسین حسین زاده پدیده فصل گذشته لیگ برتر که همراه استقلال به قهرمانی مقتدرانه در لیگ برتر رسید، لژیونر جدید فوتبال ماست که به لیگ بلژیک پیوسته است.حسین زاده که در چند مرحله از شارلوآی بلژیک پیشنهاداتی جدی دریافت کرده بود بالاخره موفق شد با پرداخت ۲۵۰ هزار دلاررضایت نامه اش را اخذ وآبی پوشان پایتخت را به مقصد شارلوآ ترک کند.حسین زاده ششمین استقلالی است که راهی فوتبال بلژیک می شود. قبل از او، داریوش یزدانی ، محمد رضا مهدوی ، کاوه رضایی، امید ابراهیمی و امید نورافکن ۵ بازیکنی بودند که با داشتن پیشینه استقلالی به این لیگ پیوستند. باید دید حسین زاده که در فصل گذشته یکی از بازیکنان کلیدی استقلال در قهرمانی آبی پوشان بود ، چه عملکردی در این فصل با پیراهن شارلوای بلژیک خواهد داشت.بیشتر بخوانید:۲۵۷ ۲۵۱

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پدیده آبی پوشان ششمین استقلالی لیگ بلژیک از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×