روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "تقابل هافبک محبوب سابق استقلال با تیم ساپینتو/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تقابل هافبک محبوب سابق استقلال با تیم ساپینتو/عکس

استقلال و الوکره قطر روز یکشنبه و در یک دیدار تدارکاتی به مصاف هم خواهند رفت.

استقلال و الوکره قطر روز یکشنبه و در یک دیدار تدارکاتی به مصاف هم خواهند رفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال استقلال که اردوی تدارکاتی خود را در ترکیه برگزار کرده است، روز گذشته در یک بازی دوستانه به مصاف گنچلربیر رفت و اکنون آبی ها قصد دارند با یک تیم قطری روبرو شوند.در اطلاعیه ای که باشگاه الوکره قطر در صفحه توئیتر خود منتشر کرد، آمده است: پس از عذرخواهی تیم فوتبال سومقاییت آذربایجان از انجام بازی دوستانه، تیم فوتبال الوکره موفق شد برای برگزاری یک بازی تدارکاتی در روز یکشنبه با باشگاه استقلال ایران به توافق برسد.تیم فوتبال الوکره که امید ابراهیمی بازیکن سابق استقلال و عضو تیم ملی فوتبال را در ترکیب خود دارد، فصل گذشته توانست به بهترین عنوان خود در لیگ ستارگان قطر طی دو دهه گذشته دست پیدا کند و بعد از السد و الدحیل، در رتبه سوم قرار گرفت.این در حالی است که پیش از این عنوان شده بود استقلال قرار است در یک بازی دوستانه به مصاف فاتح کاراگومروک برود. تیمی که در سوپر لیگ ترکیه حضور دارد و هدایت آن بر عهده آندره آ پیرلو بازیکن اسبق و مشهور فوتبال ایتالیا است.باید دید چه تغییراتی در برنامه آماده سازی آبی ها و بازی های تدارکاتی این تیم صورت خواهد گرفت و اینکه آیا زمان بازی با تیم پیرلو تغییر می کند یا برگزاری این بازی به صورت کلی منتفی شده و یا اینکه ساپینتو قصد دارد از دو ترکیب متفاوت در این دو بازی استفاده کند.بیشتر بخوانید:257 251

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تقابل هافبک محبوب سابق استقلال با تیم ساپینتو/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×