روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "اتفاق غیرمنتظره و ناراحتی وریا غفوری از فولادی‌ها" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اتفاق غیرمنتظره و ناراحتی وریا غفوری از فولادی‌ها

غفوری با فولاد قرارداد امضا کرده و از مدیران باشگاه خواسته عقد قرارداد را به صورت رسمی اعلام و رسانه ای کنند. اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزنامه همشهری در گزارشی به بررسی وضعیت وریا غفوری پرداخت.وریا غفوری، کاپیتان فصل گذشته استقلال بعد از اینکه از این تیم جدا شد، همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد. او هفته گذشته در تمرین فولاد در تهران شرکت کرد ولی جالب اینجاست که در کنار دیگر بازیکنان فولاد تمرین نکرد و فقط با پوشیدن پیراهن این تیم در کنار زمین عکس گرفت. از طرفی این بازیکن همراه با اعضای فولاد به ترکیه نرفت تا مشخص شود که ثبت رسمی قرارداد او هنوز قطعی نیست و مشکلاتی در این زمینه وجود دارد.غفوری با فولاد قرارداد امضا کرده و از مدیران باشگاه خواسته عقد قرارداد را به صورت رسمی اعلام و رسانه ای کنند. اما هنوز این اتفاق رخ نداده و در این مدت هم شایعات زیادی در مورد وضعیت غفوری در رسانه ها و صفحات مجازی ایجاد شده است. شنیده می شود رسانه ای و رسمی نشدن عقد قرارداد با غفوری از سوی باشگاه فولاد، باعث ناراحتی این بازیکن شده است. از طرفی گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه فولاد هم هفته گذشته اعلام کرد که جذب این بازیکن هنوز قطعی نشده است. در این مدت هم شایعات زیادی در مورد وضعیت غفوری در رسانه ها و صفحات مجازی ایجاد شده است. باید منتظر ماند و دید که این بازیکن در نهایت فصل آینده در کدام تیم بازی خواهد کرد.۲۵۸ ۲۵۸

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اتفاق غیرمنتظره و ناراحتی وریا غفوری از فولادی‌ها از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×