روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دو سورپرایز آجورلو برای استقلالی‌ها" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دو سورپرایز آجورلو برای استقلالی‌ها

خبرورزشی نوشت: گفته می شود رایزنی ها برای بازگرداندن محمد نادری به جمع نفرات استقلال ادامه دارد.

خبرورزشی نوشت: گفته می شود رایزنی ها برای بازگرداندن محمد نادری به جمع نفرات استقلال ادامه دارد. در جمع بازیکنان مورد نظر باشگاه استقلال برای اضافه شدن به این تیم هنوز نام دو بازیکن محبوب هواداران استقلال بر سر زبان هاست. سیاوش یزدانی که گفته می شود با دریافت مرخصی تحصیلی می توانند خدمت سربازی اش را فعلاً به تعویق بیندازند یکی از این دو مهره است که قطعاً آجورلو با اضافه کردنش به جمع نفرات استقلال به شدت هواداران را غافلگیر خواهد کرد.مهره دیگر موردنظر آجورلو که گفته می شود رایزنی ها برای بازگرداندن این بازیکن به جمع نفرات استقلال ادامه دارد نیز محمد نادری است. بازیکن سابق تراکتور که سابقه بازی برای پرسپولیس را هم در کارنامه داشته و از حدود دو ماه پیش خودش اعلام کرده بود دوست دارد فصل بیست ودوم لیگ برتر در ایران و در تیم استقلال بازی کند.محمد نادری تصمیم دارد با حضور در لیگ برتر کشورمان بیش از پیش جلوی چشم کادر فنی تیم ملی باشد تا توانایی هایش برای حضور احتمالی در جام جهانی را به رخ بکشد.شایان ذکر است قطعاً با اضافه شدن احتمالی این دو بازیکن هواداران استقلال به شدت از سوی مدیرعامل باشگاه سورپرایز خواهند شد اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست.بیشتر بخوانید:258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دو سورپرایز آجورلو برای استقلالی‌ها از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×