روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "ماجرای اختلاف مجیدی و قلعه نویی بر سر کاپیتانی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماجرای اختلاف مجیدی و قلعه نویی بر سر کاپیتانی

خبرورزشی نوشت: فرهاد مجیدی در قهرمانی سال ۹۱ این تیم نقش کلیدی داشت و در نهایت به عنوان کاپیتان جام قهرمانی را بالای سر برد.

خبرورزشی نوشت: فرهاد مجیدی در قهرمانی سال ۹۱ این تیم نقش کلیدی داشت و در نهایت به عنوان کاپیتان جام قهرمانی را بالای سر برد. استقلال سال ۹۱ تیم بسیار پرمهره ای بود و با علی فتح الله زاده و امیر قلعه نویی قهرمان لیگ برتر شد. آن سال استقلال ستاره هایی چون مهدی رحمتی، جواد نکونام، آندو تیموریان،خسرو حیدری، فرهاد مجیدی و... را در ترکیب داشت و اوائل لیگ امیر قلعه نویی جواد نکونام را به عنوان کاپیتان تیمش انتخاب کرد که این مساله با مذاق فرهاد مجیدی خوش نیامد و در مصاحبه با خبرورزشی گفت: به نظر من بهتر است در این رابطه هواداران استقلال نظر بدهند و من قضاوت را به آنها واگذار می کنم.جالب این که مهدی رحمتی دربعضی از بازیهای استقلال کاپیتان بود اما درنهایت فرهادمجیدی بازوبند را بست. ماجرا از این قرار بود که مجیدی در محفلی خصوصی با امیر صحبت کرد و سرانجام سرمربی استقلال تصمیم گرفت بازوبند را به مجیدی بدهد و در پایان فصل هم فرهاد به عنوان کاپیتان جام را بالای سر برد.استقلال آن سال واقعا تیم قدرتمندی داشت و جالب این که امسال پس از حدود ۹ سال آن قهرمانی را با فرهاد مجیدی تکرار کرد.بیشتر بخوانید:258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماجرای اختلاف مجیدی و قلعه نویی بر سر کاپیتانی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×