روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "آقای فریادشیران شما لطفا از رنگی بودن حرف نزن!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقای فریادشیران شما لطفا از رنگی بودن حرف نزن!

مربی سابق استقلال شدیدا از نادر فریادشیران انتقاد کرد.

مربی سابق استقلال شدیدا از نادر فریادشیران انتقاد کرد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی چینی با انتقاد از صحبت های اخیر نادر فریادشیران در خصوص رنگی بودن فدراسیون فوتبال گفت: آقای مایلی کهن وقتی در پیام مقاومت مشهد بودم من را به تیم ملی دعوت کرد. من و مجتبی محرمی و یحیی گل محمدی آخرین لحظه به اردو دعوت شدیم. من در اردو خیلی هم آماده بودم. تا وقتی با استقلال داخلی بستم و کفش پوما قرمز را نپوشیدم و رفتم دیادورا ابی خریدم. سه روز قبل از اعزام به امارات برای جام ملت های آسیا ناگهان من خط خوردم و حمید معماریان بازیکن ۳۳ ساله سپاهان را جای من که ۱۹ ساله بودم دعوت کرد. چند سال بعد اقای نادر فریادشیران را دیدم و از او پرسیدم چرا آن سال من را خط زدی؟ برگشت به من گفت حاجی به تو پاداش داد و تو را تیم ملی بزرگسالان دعوت کرد که راه برای شما هموار شد! به او گفتم:«من کاپیتان تیم ملی امید بودم، پاداش من حداقل این بود روی نیمکت بزرگسالان بنشینم. شما با این کار مسیر زندگی من را تغییر دادید. سیروس دین محمدی را پیستون چپ گذاشتید ولی من که پست اصلی ام آنجا بود را خط زدید.» حالا مصاحبه اخیرشان را دیدم که گفتند فدراسیون فوتبال رنگی است چون امیر قلعه نویی می خواهد سرمربی تیم ملی شود. میرشاد ماجدی تیم جوانان را به صمد مرفاوی داده و بزرگسالان را می خواهد به قلعه نویی دهد. شما لطفا از رنگی بودن حرف نزن! دستیاران تیم ملی بزرگسالان، کادر تیم امید و نوجوانان هم پرسپولیسی هستند. وحید هاشمیان، کریم باقری، مهدی مهدوی کیا و حسین عبدی همگی پرسپولیسی هستند. شما اصلا از فوتبال دور هستی و لطفا کمی مطالعه کن. می خواهی چون شما می گویی صمد مرفاوی را هم برکنار کنیم یکی که شما می گویی را جای او بگذاریم؟برای خواندن مشروح این گفتگو اینجا را کلیک کنید.258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقای فریادشیران شما لطفا از رنگی بودن حرف نزن! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×