روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "افشاگری مربی استقلال از پشت پرده اخراج رحمتی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

افشاگری مربی استقلال از پشت پرده اخراج رحمتی

مربی سابق استقلال درباره اخراج مهدی رحمتی توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی چینی، مربی سابق استقلال درباره اخراج مهدی رحمتی از این تیم در زمان حضور علیرضا منصوریان گفت: مهدی رحمتی با محمد خرمگاه مشکل داشت و به همین خاطر او را بیرون گذاشت. ما یک خانواده هستیم و شما به عنوان پدر خانواده نمی توانی فرزندت را کنار بگذاری. او را تنبیه می کنی ولی باید به او یاد بدهی در این چارچوب تیمی حرکت کند. نمی خواهی خلاقیت را بگیری ولی نباید او فرزندت را کامل کنار بگذاری. محمد خرمگاه می گفت یا مهدی رحمتی باشد یا من! این ایده اشتباه است. در ذوب آهن هم محمد خرمگاه عارف غلامی را کنار گذاشت که الآن در استقلال پدیده شد و به تیم ملی رسید. الآن زمان قدیم نیست. بازیکنان الآن هم مثل قدیمی ها نیستند و باید آپدیت باشیم. الآن بهترین نوع مربیگری دیسیپلین در کنار رفاقت است.برای خواندن مشروح این گفتگو اینجا را کلیک کنید.258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " افشاگری مربی استقلال از پشت پرده اخراج رحمتی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×