روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "هرکس به حجازی خیانت کرد چوب کارش را خورد!" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هرکس به حجازی خیانت کرد چوب کارش را خورد!

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره ماجرای خیانت به ناصر حجازی صحبت کرد

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره ماجرای خیانت به ناصر حجازی صحبت کردبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی چینی درباره ماجرای خیانت به ناصر حجازی پس از فینال آسیا گفت: من قبل از هر چیز افتخار می کنم که با استقلال در فینال آسیا جلوی ۱۲۰ هزار تماشاگر با جویبلو ایواتا بازی کردم. این را برای کسانی می گویم که صحبت می کنند و می گویند علی چینی کجای این فوتبال بوده است. آن بازی ما خیلی موقعیت سوزی کردیم و یادم است علی موسوی یک توپ از جلوی دروازه خالی زد بیرون. خیلی بازی پرهیجانی بود و حیف آن مسابقه را باختیم. بعد هم در لیگ رسیدیم به بازی با سایپا که دواخطاره بودم و بازی سه بر یک برده را ۴-۳ باختیم. من خیلی شوکه شدم. خیلی ها می گویند بعضی نفرات کم کاری کردند ولی من چون حضور نداشتم نمی توانم نظر بدهم. مطمئن باشید چه الآن چه آن موقع اگر کسی کم کاری کرده باشد و لطمه به اعتبار مربی زده باشد شرف و وجدان ندارند و چوب آن را می خورند. مطمئن باشید هرکسی به ناصرخان خیانت کرده باشد چوب کارش را خورده است.برای خواندن مشروح این گفتگو اینجا را کلیک کنید.258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هرکس به حجازی خیانت کرد چوب کارش را خورد! از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×