روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خبر مهم ساپینتو به استقلالی‌ها از ترکیه" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر مهم ساپینتو به استقلالی‌ها از ترکیه

ایرنا نوشت: تمرینات استقلال این روزها در آنکارا در حال برگزاری است و به نظر می رسد سرمربی پرتغالی دوباره لیست خروج به مدیریت این باشگاه خواهد داد.

ایرنا نوشت: تمرینات استقلال این روزها در آنکارا در حال برگزاری است و به نظر می رسد سرمربی پرتغالی دوباره لیست خروج به مدیریت این باشگاه خواهد داد.تیم فوتبال استقلال تهران برای برگزاری اردوی تدارکاتی هم اکنون در ترکیه به سر می برد. پیش از آغاز این اردو ریکاردو ساپینتو هفت بازیکن استقلال را در لیست خروجی قرار داد. قرار دادن این هفت بازیکن در لیست فروش موجب حاشیه امنیت برای سایر نفرات شد تا آنان با اطمینان از اعتماد مربی پرتغالی منتظر آغاز لیگ برتر باشند.اما این پایان داستان نیست زیرا از ترکیه خبر می رسد که ساپینتو به شناخت کاملی از بازیکنان رسیده است و لیست خروجی دیگر نیز دارد. استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان زیادی در خط حمله جذب کرده و ممکن است یک یا چند بازیکن در این پست در لیست فروش استقلال قرار گیرند.استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنانی مانند محمد حسینی، سجاد شهبازاده، کاوه رضایی، پیمان بابایی، امید حامدی فر، رضا میرزایی و محمد حسین زواری را به خدمت گرفت. رودی ژستد، محمد دانشگر، امیرحسین حسین زاده و وریا غفوری نیز از این تیم جدا شدند.در لیست خروجی استقلال بازیکنانی مانند متین کریم زاده، زکریا مرادی، امین قاسمی نژاد، آرش داجلیری، سینا خادم پور، فردین رابط و رضا آذری بودند.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر مهم ساپینتو به استقلالی‌ها از ترکیه از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×