روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "دریچه‌های سد استقلال میناب تا ساعتی دیگر بازگشایی می‌شود" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دریچه‌های سد استقلال میناب تا ساعتی دیگر بازگشایی می‌شود

فرمانداری میناب در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به پیش بینی بارندگی در روزهای آینده و به منظور کاهش حجم مخزن سد استقلال دریچه های تخلیه (تحتانی) تا ساعتی دیگر بازگشایی می شود.

فرمانداری میناب در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به پیش بینی بارندگی در روزهای آینده و به منظور کاهش حجم مخزن سد استقلال دریچه های تخلیه (تحتانی) تا ساعتی دیگر بازگشایی می شود.به گزارش خبرآنلاین، در این اطلاعیه از همه مردم عزیز و ساکنین حاشیه رودخانه میناب خواسته شده استا از هرگونه تردد در حریم و بستر رودخانه خوداری شود.هواشناسی هرمزگان سطح هشدار برای بارندگی های شدید در این استان را از حالت نارنجی (اقدام فوری) به قرمز (اقدام فوری و همه جانبه) تغییر داده است. در این هشدار تاکید شده که سامانه مونسونی بارشی شدید از بعد از ظهر دو شنبه تا اواخر وقت جمعه در هرمزگان فعال خواهد بود و سبب بارش شدید باران همراه با رعد و برق، تگرگ و تندباد شدید همراه با گرد و خاک در ارتفاعات و در سطح استان خواهد شد. منطقه اثر این سامانه نیز در بندرعباس، بستک، بندرخمیر، سیریک، بندرلنگه، پارسیان، تنب بزرگ، جاسک، ابوموسی، سیری، حاجی آباد، رودان، بشاگرد، قشم، جزیره کیش، جزیره لاوان و میناب اعلام خواهد بود.46

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دریچه‌های سد استقلال میناب تا ساعتی دیگر بازگشایی می‌شود از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×