روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "خبر بزرگ درباره وریا از زبان گرشاسبی" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خبر بزرگ درباره وریا از زبان گرشاسبی

مدیرعامل فولاد از حضور قریب الوقوع کاپیتان سابق استقلال در جمع شاگردان نکونام خبر داد.

مدیرعامل فولاد از حضور قریب الوقوع کاپیتان سابق استقلال در جمع شاگردان نکونام خبر داد.حضور وریا غفوری در تمرین تیم فولاد پیش از عزیمت این باشگاه به ترکیه باعث شد تا توجه زیادی به این باشگاه جلب شود. با این حال عدم همراهی کاروان فولاد در ترکیه توسط غفوری این گمان را تقویت کرد که شاید حضور کاپیتان محبوب آبی ها در سالهای گذشته در باشگاه اهوازی هم منتفی شده است.اما در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر حمیدرضا گرشاسبی در این خصوص به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.مدیرعامل فولاد درباره حضور وریا غفوری در تمرینات این تیم و عدم عقد قرارداد با تو گفت: "مقداری در قرارداد او بالا و پایین وجود دارد که با او مذاکره می کنیم؛ انشاالله حل می شود.!"وی در واکنش به اینکه آیا توصیه ای پیرامون عدم جذب او شده است گفت:" خیر! از چه چیزی صحبت شود؟ معمولا سرمربی ها لیست می دهند و در لیست هر بازیکنی باشد ما رایزنی می کنیم؛ یک بازیکن زودتر به نتیجه می رسد و یک بازیکن هم دیرتر."گرشاسبی در مورد اینکه وریا در تمرینات حاضر شده و این مسئله ی رسمی نشدن قراردادش عجیب است، با تکرار صحبت قبلی اش عنوان کرد: انشاالله حاضر می شود!با این حساب به نظر می رسد فاصله ای تا رسمی شدن قرارداد وریا غفوری با فولاد نداریم.258 258

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خبر بزرگ درباره وریا از زبان گرشاسبی از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×