روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سال جام جهانی است ولی ما یک اسپانسر نداریم" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سال جام جهانی است ولی ما یک اسپانسر نداریم

ایسنا نوشت: معاون اجرایی باشگاه استقلال می گوید باشگاه های خصوصی هم باید حق پخش و حق تبلیغات محیطی را بگیرند.

ایسنا نوشت: معاون اجرایی باشگاه استقلال می گوید باشگاه های خصوصی هم باید حق پخش و حق تبلیغات محیطی را بگیرند.سعید فتاحی، معاون اجرایی باشگاه استقلال در حاشیه مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال از سازمان لیگ تقدیر کرد و اظهار کرد: «قرعه کشی خوبی بود. با توجه به مشکلاتی که در لیگ ما به دلیل میزبانی ها وجود دارد، قرعه کشی خوبی بود و از زحمات سازمان لیگ ممنون هستم.»او درباره ناآماده بودن ۶ ورزشگاه برای لیگ برتر تصریح کرد: «از دوستان در سازمان لیگ خواهش می کنم که تاکید زیادی روی ترمیم چمن ها داشته باشند. خواهش می کنم که اولویت را روی چمن بگذارند. اصلا مهم نیست که استادیوم، رختکن یا جایگاه تماشاگران درست حسابی داشته باشد اما چمن باید خوب باشد.»فتاحی درباره اجرا کردن تبلیغات محیطی هم بیان کرد: «پول خوبی در فصل گذشته نصیب ما شد و این اتفاق همه جای دنیا در حال رخ دادن است. مشکلات اولیه ای هم وجود داشت اما امسال بهتر از سال گذشته است. من به سایر مدیران هم توصیه می کنم که تبلیغات تیم خود را خودشان انجام دهند. باشگاه های صنعتی ما نیازی به ۵ میلیاردی که سازمان لیگ می دهد، ندارند و برایشان مهم نیست اما این کار، ساختار باشگاه داری را درست می کند. بعد از آن هم حق پخش مهم است و به امید خدا آن را از صداو سیما می گیریم.»او افزود: «یکسری باشگاه ها نیازی به این پول ها ندارند و از معدنشان استفاده می کنند. ملوان، استقلال، تراکتور و پرسپولیس از کجا باید پول در بیاورند؟ یکی حق پخش است، یکی تبلیغات محیطی و یکی هم بلیت فروشی. همه جای دنیا همین است. باشگاه استقلال تلاشش را می کند که این اتفاق بیفتد و اگر رخ دهد، حتی تماشاگران هم از آن نفع می برند.»معاون باشگاه استقلال درباره تعطیلی شبکه تلویزیونی این باشگاه عنوان کرد: «یکسری کارهای آن انجام شد ولی الآن متوقف شده است. قطعا شرایط راه اندازی را بررسی می کنیم و مشکلات فنی آن را برطرف خواهیم کرد.»او درباره تغییر نکردن هیات رییسه سازمان لیگ تصریح کرد: «بهتر است من صحبت نکنم و باید از کسانی این سوال را بپرسید که وظیفه شان بوده است. آن ها در حق فوتبال ظلم کرده اند و باید قانون رعایت می شد که نشد. امیدوارم رییس فدراسون فوتبال طوری اساسنامه سازمان لیگ را اصلاح کند که انتخاب رییس سازمان لیگ بر عهده مجمع این سازمان باشد نه سلیقه شخصی.»فتحی در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال توضیح داد: «فوتبال یک نفر را می خواهد که انقلاب به وجود بیاورد. فدراسیون قبلی کاری کرد که بیشترین ضرر را فوتبال کرد و با این همه بازیکن، جایگاهی نداریم. همه فوتبالی ها باید به هم کمک کنیم زیرا سال جام جهانی است ولی ما یک اسپانسر نداریم.»بیشتر بخوانید:۵۲۱۵۲۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سال جام جهانی است ولی ما یک اسپانسر نداریم از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×