روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ: من نباید جواب فتاحی را بدهم" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ: من نباید جواب فتاحی را بدهم

فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: فتاحی نظرش را اعلام کرده و من نباید در این مورد جواب بدهم.

فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: فتاحی نظرش را اعلام کرده و من نباید در این مورد جواب بدهم.صادق درودگر در مورد قرعه کشی لیگ برتر اظهار داشت: «با توجه به اینکه اردوی تیم ملی و جام جهانی را در پیش داریم، برنامه ریزی لیگ باید خیلی فشرده و منسجم باشد، آرزو می کنم با هماهنگی، همدلی و هم فکری باشگاه ها و مسئولین ذی ربط که در خصوص برگزاری مسابقات نقش دارند مثل یگان ویژه، حراست ها و مسئولین استادیوم ها، بتوانیم مسابقات را منظم برگزار کنیم. ما هم سعی می کنیم به نوبه خودمان با همکاری کمیته مسابقات بازی ها را طوری برگزار کنیم که کمترین مشکل وجود داشته باشد و از هم فکری همه بهره مند شویم.»او در مورد صحبت های سعید فتاحی پیرامون تبلیغات محیطی و ماجرای باشگاه استقلال گفت: «مذاکراتی با باشگاه استقلال داشتیم اما اصلاً مشکلی با این باشگاه نداریم. مشکل ما با کارگزارش است. ما نماینده باشگاه ها هستیم و آنها ذی نفع هستند. باید پاسخگو باشیم. براساس تعاملی که با استقلال و باشگاه های دیگر، مذاکرات مان را ادامه می دهیم. امروز هم جلسه هیأت رئیسه سازمان لیگ بود و مصوباتی داشتیم ولی اجازه می خواهم بعد از جلسه با سردار آجرلو آنچه را به توافق رسیدیم را به سمع و نظر جامعه فوتبال برسانیم.»درودگر در مورد اینکه جلسه با آجرلو به چه منظور خواهد بود، عنوان کرد: «در جلسه مدیران مقرر شد با باشگاه استقلال تسویه حساب کامل کنیم و بعد از آن برای فصل بعد هم تبلیغات محیطی را مثل فصل گذشته به باشگاه استقلال اختصاص بدهیم. در حال مذاکره هستیم. ان شاءالله این مشکل هم حل می شود و با کمک هم لیگ خوبی را هم از نظر درآمدزایی و هم از نظر زیبا برگزار شدن خواهیم داشت.»او در مورد اینکه در آن جلسه چالشی هم با مدیرعامل استقلال پیدا کرده بود، اظهار داشت: «آجرلو بزرگ ما است. یکی از مدیرانی است که حداقل ۲۰ سال با او کار کرده ام. ممکن است همه ما در مسائل مختلف اختلاف نظر داشته باشیم. ممکن است گوشت همدیگر را بخوریم اما استخوان یکدیگر را دور نمی اندازیم!»درودگر در مورد وضعیت انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: «در این مورد صحبت نمی کنم چون خودم کاندید هستم درست نیست صحبت کنم.»او در مورد اینکه فتاحی اعلام کرده همانطور که سازمان لیگ برای هر بازی سه میلیارد می خواهد باشگاه استقلال هم هر بازی سه میلیارد مطالبه خواهد کرد، اظهار داشت: «با مصطفی آجرلو جلسه ای خواهیم داشت. در این خصوص مذاکره می کنیم و به توافق می رسیم.»عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ در مورد اینکه آیا با فتاحی مشکلی دارد، گفت: «نه، او نظرش را اعلام کرده و من نباید در این مورد جواب بدهم. باید با سیاست های سازمان لیگ و حفظ منافع همه باشگاه ها از جمله استقلال صحبت کنم. »درودگر در مورد اینکه فصل گذشته انتقادات زیادی به خصوص از سمت پرسپولیسی ها در مورد اینکه سازمان لیگ با استقلال مماشات زیادی داشته مطرح شد، گفت: «در این لحظه مسائل به جای دیگری مربوط می شود که من نباید پاسخگو باشم.» بیشتر بخوانید:۵۲۱۵۲۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ: من نباید جواب فتاحی را بدهم از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×