روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "گربه سیاه استقلال در رادار سعودی‌ها" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گربه سیاه استقلال در رادار سعودی‌ها

ماشین گلزنی الدحیل قطر مورد توجه باشگاه سعودی قرار گرفت.

ماشین گلزنی الدحیل قطر مورد توجه باشگاه سعودی قرار گرفت. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مایکل اولونگا ستاره کنیایی الدحیل قطر یکی از بهترین مهاجمان لیگ ستارگان به شمار می آید و توجه ها را به خود جلب کرده است.اولونگا به نوعی گربه سیاه استقلال به شمار می آید و در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا به همراه الدحیل به تنهایی در دو بازی رفت و برگشت 5 گل به آبی پوشان پایتخت زد.در این زمینه سایت «اسپورت» عراق خبر داد باشگاه الشباب عربستان برای تقویت خط حمله اش به دنبال جذب ماشین گلزنی الدحیل قطر است.اولونگا برای تیم قطری در 29 بازی 30 گل به ثمر رسانده و این آمار نشان از تبحر بالای این بازیکن کنیایی در گلزنی است.بیشتر بخوانید:258 258

برچسب ها:

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گربه سیاه استقلال در رادار سعودی‌ها از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×