روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "سرنوشت عجیب دو بازیکن استقلال و پرسپولیس که پارسال بمب بودند" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سرنوشت عجیب دو بازیکن استقلال و پرسپولیس که پارسال بمب بودند

ورزش سه نوشت: دو بمب نقل و انتقالات فصل گذشته برای لیگ جدید با شرایطی متفاوت روبه رو شدند؛ آنها البته در یکروز تیم جدید خود را انتخاب کردند.

ورزش سه نوشت: دو بمب نقل و انتقالات فصل گذشته برای لیگ جدید با شرایطی متفاوت روبه رو شدند؛ آنها البته در یکروز تیم جدید خود را انتخاب کردند.در روزهایی که نقل و انتقالات و جابه جایی بازیکنان بین باشگاه ها به مهم ترین بحث خبری تبدیل شده، انتقال رضا اسدی از پرسپولیس به تراکتور و امین قاسمی نژاد از استقلال به گل گهر نکات جالبی را در خود دارد.هافبک پیشین پرسپولیس و مهاجم فصل گذشته استقلال بعد از آنکه جدایی آنها از جمع سرخابی ها قطعی شد، تیم های جدید خود را انتخاب کردند تا فوتبال را در لیگ بیست و دوم ادامه بدهند. نکته مهم درباره اسدی و قاسمی نژاد اما شرایط متفاوت آنها در نقل و انتقالات امسال نسبت به فصل گذشته است.امین قاسمی نژاد بازیکن سابق شهرخودروی مشهد در ۳۵ سالگی خود به شاه ماهی نقل و انتقالات تبدیل شد. عملکرد این مهاجم در تیم مشهدی به قدری خوب بود که سرخابی های فوتبال ایران به دنبال او بودند و حتی گفته می شد گل گهر سیرجان هم در آن مقطع با پیشنهادی خوب خواهان به خدمت گرفتنش شده است. از این رو یک رقابت نقل و انتقالات نزدیک میان تیم های مطرح فوتبال برای استخدام قاسمی نژاد شکل گرفت و این بازیکن بعد از هیاهوی فراوان در روز ۴ شهریور ۱۴۰۰ به استقلال پیوست و قراردادی دو ساله را با آبی پوشان امضا کرد.یکروز بعد از انتقال قاسمی نژاد به استقلال باشگاه پرسپولیس هافبکی را به خدمت گرفت که مثل قاسمی نژاد ارزش زیادی در نقل و انتقالات داشت. رضا اسدی پارسال بعد از عضویت کوتاه مدت در تیم سن پولتن اتریش به یکی از ستاره های فوتبال تبدیل شده و تیم های زیادی خواهان جذب او بودند. اسدی که مذاکرات زیادی را با تیم های متعدد انجام داد، در نهایت در روز ۵ شهریور با پرسپولیس قرارداد امضا کرد و شاگرد یحیی گل محمدی شد.اسدی و قاسمی نژاد را می توان شاه مهره های نقل و انتقالاتی فوتبال ایران قبل از لیگ بیست و یکم دانست که احتمالا گران ترین بازیکنان لیگ برتر نیز بودند. آنها قراردادهای خوبی با سرخابی ها بستند و حیف که توفیق چندانی در ترکیب تیم های خود نداشتند.قاسمی نژاد نیم فصل اول را در استقلال گذراند و بعد از آنکه در اکثر مسابقات نیمکت نشین شد، به صورت قرضی به گل گهر رفت. اسدی نیز اگرچه در بازی های زیادی برای پرسپولیس به میدان رفت اما نتوانست آنطور که باید نظر هواداران را به خود جلب کند.در لیگ بیست و دوم قاسمی نژاد به واسطه قراردادش به استقلال برگشت اما مورد توجه ریکاردو ساپینتو قرار نگرفت. اسدی نیز با وجود پایان قرارداد نه خودش میل به ادامه دادن با پرسپولیس داشت و نه یحیی گل محمدی اصرار زیادی روی حفظ او می کرد. به همین خاطر دو ستاره نقل و انتقالات فصل پیش از سرخابی ها جدا شدند.جالب اینکه دو بازیکن مذکور و گران ترین نفرات فصل پیش فوتبال ایران، حالادر یکروز(۴ مرداد ۱۴۰۱) تیم های جدید خود را انتخاب کردند. حالا اسدی به تراکتور تبریز برگشته و امید دارد در این تیم دوباره احیا شود و قاسمی نژاد هم مثل سال گذشته در گل گهر سیرجان به فوتبالش ادامه خواهد داد.۲۵۶ ۲۵۱

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سرنوشت عجیب دو بازیکن استقلال و پرسپولیس که پارسال بمب بودند از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×