روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "بازیکن سابق استقلال در توتل وحشت/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بازیکن سابق استقلال در توتل وحشت/عکس

امین قاسمی نژاد پس از بازگشت به تمرینات گل گهر، با تونل وحشت هم تیمی هایش روبرو شد.

امین قاسمی نژاد پس از بازگشت به تمرینات گل گهر، با تونل وحشت هم تیمی هایش روبرو شد.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امین قاسمی نژاد را بمب فصل نقل و انتقالات لیگ گذشته نامگذاری کردند. بازیکنی که تا آستانه حضور در پرسپولیس نیز پیش رفت و در نهایت توسط استقلالی ها هایجک شد. بازیکنی که البته به کار فرهاد مجیدی نیامد و خیلی زود از این تیم جدا شد.قاسمی نژاد نیم فصل لیگ قبل و با انتقالی قرضی راهی سیرجان شد تا لباس گل گهر را بر تن کند. با پایان قرارداد قرضی این بازیکن، او به تمرینات آبی پوشان بازگشت اما در نهایت در لیست نهایی ریکاردو ساپینتو حضور نداشت و از تیم کنار گذاشته شد.قاسمی نژاد پس از جدایی از استقلال، امروز با عقد قراردادی رسمی به گل گهر پیوست تا یکبار دیگر پیراهن این تیم را بر تن کند و در لیگ آینده، برای سیرجانی ها به میدان برود.این بازیکن امروز در تمرینات گل گهر حضور پیدا کرد و با استقبال هم تیمی هایش نیز مواجه شد. آنها با تشکیل یک تونل وحشت، بازگشت قاسمی نژاد را به او تبریک گفتند که البته این مراسم خالی از خشونت نبود و او زیر مشت و لگدهای دوستانه هم تیمی هایش، یک بار دیگر کار زیر امیر قلعه نویی را آغاز کرد.256 251

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بازیکن سابق استقلال در توتل وحشت/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×