روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی و شیث؛ چند سال‌ پیش از آن دربی معروف/عکس" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی و شیث؛ چند سال‌ پیش از آن دربی معروف/عکس

تقابل فرهاد مجیدی و شیث رضایی در دربی ۶۹ از لحظات ماندگار تاریخ دربی است.

تقابل فرهاد مجیدی و شیث رضایی در دربی ۶۹ از لحظات ماندگار تاریخ دربی است.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بدون شک یکی از شیرین ترین خاطرات هواداران استقلال از دربی ها به سال ۱۳۸۹ برمی گردد که فرهاد مجیدی در آخرین ثانیه ها به پرسپولیس گل زد تا استقلال پس از ۵ سال مقابل رقیب دیرینه پیروز شود. این بازی برای شیث رضایی بسیار گران تمام شد و آغاز درگیری های او و علی دایی بود.شیث رضایی و فرهاد مجیدی پیش از این هم بارها در دربی پایتخت به مصاف هم رفته بودند اما اتفاقات دربی ۶۹ بیش از تمام رویارویی های این دو نفر به یاد مانده است. اولین تقابل آن ها در دربی به لیگ هفتم برمی گردد که مجیدی به تازگی از امارات برگشته بود و مقابل پرسپولیس به میدان رفت. آن بازی با تساوی یک - یک به پایان رسید و مجیدی که آن موقع شماره ۲۷ استقلال بود نتوانست گلزنی کند. آن ها در بازی برگشت همان سال هم مقابل هم قرار گرفتند که دوباره مساوی شد و مجیدی باز هم گلزنی نکرد.بیشتر بخوانید:۲۵۸ ۲۵۸

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی و شیث؛ چند سال‌ پیش از آن دربی معروف/عکس از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×