روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: خبرآنلاین
امتیاز: 5 5

خبر "باهوش مثل رسول خادم! - خبرآنلاین" از منبع خبرآنلاین درتاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

باهوش مثل رسول خادم! - خبرآنلاین

رسول خادم سرانجام از گشتی ایران رفت اما تیم او همچنان فدراسیون کشتی را به طور کامل در اختیار دارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بر اساس حکم اعلامی از سوی وزارت ورزش حمید بنیتمیم به سرپرستی فدراسیون کشتی منصوب شده است. این حکم البته نکات مهمی دارد. اینکه در نهایت رسول خادم پای استقلال فدراسیون کشتی ایستاد. او استعفایش را به سلطانی فر نداد و در نهایت استعفایش را به مجمع تقدیم کرد. مجمعی که بیشترشان دوستان و حامیان خودش بوده و هستند.حالا جانشینش هم در حقیقت دست راستش است که حکم گرفته. نایب رئیسش در همه سال های اخیر.رسول که استاد اجرای فنون است با یک بازی عالی حتی در اوج ناکامی توانست اقتدار و سایه اش بر کشتی را مستدام کند.درحالی که نه وزارت ورزش می خواست او ادامه دهد و نه منتقدانی مثل علی دبیر، عباس جدیدی و حتی امیر رضا خادم که شاید گوشه چشمی به فدراسیون کشتی هم دارند!ولی او در حالت افتاده هم با ذکاوت ذاتیاش همه رقبا را یک جا روی پل برده است.۴۳۲۵۸

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " باهوش مثل رسول خادم! - خبرآنلاین از منبع خبرآنلاین. "

اخبار گوناگون

× ×