روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "الماس استقلال رفتنی است؟ - مشرق نیوز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

الماس استقلال رفتنی است؟ - مشرق نیوز

در حالی که شایعه انتقال مهاجم جوان به باشگاه سرشناس ترکیه ای مطرح شده ما مسئولان باشگاه استقلال واکنش رسمی به این موضوع نشان ندادند.

به گزارش مشرق، هر چه به پایان فصل نزدیک میشویم شایعات نقل و انتقالاتی بیشتر می شود و این مورد در مورد اللهیار صیادمنش ۱۸ ساله پر رنگ تر می شود.مدت ها است که شایعه انتقال اللهیار صیادمنش به فنرباغچه ترکیه مطرح شده ولی مسابقات حساس استقلال در لیگ و آسیا این موضوع را کمرنگ کرد اما دوباره بعد از بازی استقلال و ماشین سازی شایعه انتقال و فروش صیادمنش به باشگاه فنرباغچه ترکیه پررنگ شد.بیشتر بخوانید: شایعه وقتی جدی می شود که وینفرد شفر در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی در مورد صیادمنش که به او لقب الماس استقلال را داده مدعی شد: بازیکنانی مانند اللهیار صیادمنش که مثل الماس برای ماست باید بمانند برای قدم های بعدی . باور کنید که اگر راجع به بازیکنی با این خصوصیات در اروپا بشنوید، قیمتش حدود یک میلیون دلار است و در سال های آینده ۵-۶ میلیون دلار می شود. او باید بماند که قدم های بعدی را خوب بردارد.سوال اینجا است آیا شفر چیزی در مورد شایعه انتقال صیادمنش می دادند که روی ماندن این بازیکن جوان تاکید دارد؟ در این بین حتی شایعاتی مطرح شده که استقلالی ها از فروش صیادمنش به فنرباغچه قصد دارند پول رضایتنامهپاتوسی و ایسما را تهیه کنند اما همه اینها تا زمانی که مسئولان باشگاه برای ماندن این بازیکن «خبر رسمی» به هواداران این تیم اعلام نکنند همچنان در حد شایعه باقی خواهد ماند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " الماس استقلال رفتنی است؟ - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×