روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "شوک به الهلال قبل از بازی با استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شوک به الهلال قبل از بازی با استقلال

در فاصله یک روز تا بازی حساس با رقیب ایرانی کادرپزشکی الهلال شوک بزرگی به کادر فنی و طرفداران این تیم وارد کرد.

به گزارش مشرق، تنها یکی دو ساعت به آخرین جلسه تمرینی الهلال در ورزشگاه محمد بن زاید مانده بود که کادر پزشکی باشگاه الهلال به سرمربی کروات این تیم خبر ناامیدکننده ای داد. سالم الدوساری ملی پوش کلیدی الهلالیها به دلیل مصدومیت نمی تواند در بازی با استقلال ایران به میدان برود.بیشتر بخوانید:این خبر از آن جهت شوکه کننده بود که تا دیشب تمام رسانه های سعودی و نزدیک به باشگاه از الدوساری به عنوان یکی از مهره های کلیدی مامیچ در برنامه های تاکتیکی مقابل استقلال نام برده بودند اما بار دیگر کابوس مصدومیت سراغ این بازیکن آمد تا همچون بازی رفت با رقیب ایرانی، غایب بزرگ الهلالیها باشد.سالم الدوساری دیشب در تمرین آخر الهلال در زمین اصلی محمد بن زاید غایب بود تا به این ترتیب تمامی خبرهای منتشر شده پیرامون این شوک به قهرمان عربستان درست از آب دربیاید و یکی از کلیدی ترین مهره های الهلال به بازی امشب دو تیم در ابوظبی نرسد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شوک به الهلال قبل از بازی با استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×