روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال در چه صورتی قهرمان می‌شود؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال در چه صورتی قهرمان می‌شود؟

استقلال در صورتی قهرمان می شود که هر سه مسابقه را پیروز شود، پرسپولیس حداکثر سه امتیاز کسب کند و سپاهان هم در این سه بازی حداقل یکی را پیروز نشود.

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی در شرایطی هدایت استقلال را به عهده گرفته که فقط سه هفته تا پایان لیگ باقی مانده است. آن هم با ۶ امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول و در فاصله یک امتیازی تیم دوم جدول یعنی سپاهان. البته آبی ها هنوز شانس قهرمانی را به طور کامل از دست نداده اند و نیم نگاهی به نتایج پرسپولیس و سپاهان دارند. برتری استقلال نسبت به دو تیم بالای جدول، تفاضل گل بهتری است که دارد. استقلال در صورت جبران امتیازها، شانس حضور در رتبه ای بالاتر از این دو تیم را دارد. با توجه به سه بازی نسبتاً ساده ای که استقلال پیش روی دارد اصلاً بعید نیست که فرهاد مجیدی هر ۹ امتیاز را کسب کند. البته مهمتر از نتایج استقلال، این تیم باید امیدوار به از دست دادن امتیاز توسط پرسپولیس باشد.استقلال علاوه بر اینکه بازی های خیلی ساده تری نسبت به پرسپولیس دارد، تا پایان فصل یک میزبانی بیشتر هم دارد. پرسپولیس در این سه بازی فقط میزبان ماشین سازی است، در حالی که استقلال در تقابل با استقلال خوزستان و سپیدرود باید در ورزشگاه آزادی بازی کند. بازی های استقلال تا پایان فصل مقابل استقلال خوزستان (میزبان)، نفت آبادان و سپیدرود (میزبان) است. در حالی که پرسپولیس با تراکتورسازی، ماشین سازی (میزبان) و پارس جم باید دیدار کند. سخت ترین بازی سپاهان هم در مشهد و مقابل پدیده برگزار می شود. مجیدی امیدوار است همان طور که یحیی گل محمدی هفته قبل شفر را از کورس عقب انداخت، هفته آینده از تیم امیر قلعه نویی نیز امتیاز بگیرد تا استقلال دوباره مدعی شود.بیشتر بخوانید:برای استقلال مهمتر از همه این اتفاقات، از دست دادن امتیاز توسط پرسپولیس است. پرسپولیس هم اکنون ۶ امتیاز بیشتر از استقلال دارد و با کسب حداقل ۴ امتیاز، به طور قطعی در رتبه ای بهتر از استقلال قرار خواهد گرفت. البته آبی ها امیدوارند که همین هفته تراکتورسازی بتواند پرسپولیس را متوقف کند تا این فاصله جبران پذیر شود.پرسپولیس اگر حداکثر سه امتیاز از این سه بازی کسب کند و استقلال در هر سه مسابقه پیروز شود، معجزه برای فرهاد مجیدی رخ می دهد و می تواند بعد از سه مسابقه، جام قهرمانی را بالای سر ببرد. البته در صورتی که سپاهان هم در این سه بازی حداقل یکی را پیروز نشود. سپاهان تا پایان فصل با ماشین سازی، پدیده و استقلال خوزستان بازی دارد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال در چه صورتی قهرمان می‌شود؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×