روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "پادووانی: روی ویلچر زندانی شده‌ام" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پادووانی: روی ویلچر زندانی شده‌ام

مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال درباره دلیل شکایت خود از آبی پوشان پایتخت توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش مشرق، لئوناردوپادووانی مدافع اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: من سر حال هستم، اما زندگی سختی دارم. من قبل از مصدومیت نمی دانستم زندگی با ویلچر چقدر سخت است. نمی دانم در زندگی شما کسی هست که با ویلچر زندگی می کند یا نه. الان که با شما صحبت می کنم در برزیل هوا بسیار خوب و خنک است، دوست دارم الان ورزش کنم، ولی نمی شود. من ۲ سال و نیم است که منتظر باشگاه استقلال هستم که پولم را بدهند، ولی آن ها فقط قول می دهند.مدافع برزیلی تاکید کرد: ۲ سال و نیم است که منتظر ۱۰۰ هزار دلار هستم، من استقلال را دوست دارم، اما وقتی آن ها فهمیدند پادووانی به فیفا شکایت کرده بلافاصله او را صدا زدند و سراغم را گرفتند. این خیلی زشت است. من بازیکن حرفه ای هستم و به پولم نیاز دارم. مردم ایران و طرفداران استقلال خیلی خوب هستند، اما نمی دانم چگونه باشگاه با من این رفتار را انجام می دهد؟او تاکید کرد: من بدون کمک گردن بند از زمین بلند شدم و به بیمارستان رفتم. این برای من خیلی خطرناک بود، اما این اتفاق رخ داد. من قبل از مصدومیت می گفتم ۲ سال دیگر بازی می کنم و در ایران می مانم تا در اینجا مربی شوم، اما الان هیچ چیزی ندارم. من به باشگاه استقلال می گویم که زندگی ام سخت است، همه چیز گران است، من نمی خواهم خانه بزرگی داشته باشم بلکه می خواهم زندگی کنم.پادووانی گفت: خیلی سخت است که دوباره راه بروم. زندگی من روی ویلچر است و در واقع در زندان هستم. روز به روز با خدا حرف می زنم تا کمکم کند، اما الان نمی توانم بگویم خوب می شوم یا خیر.مدافع برزیلی در خصوص اینکه آیا به او پیشنهاد همکاری شده بود یا خیر گفت: نه. همه این حرف را فقط به من زدند، همه فقط حرف زدند و هیچکس کاری نکرد. باید با من تماس بگیرند و خواسته های من را بشنوند نه اینکه فقط در رسانه ها و اینستاگرام قول بدهند. این موضوع در زمان مدیریت قبل و الان رخ داده است.پادوونی تاکید کرد: سلامتی شما چه قیمتی دارد؟ اگر به من بگویید دوست داری به زندگی قبل از مصدومیت برگردم یا پول را بگیرم حتما زندگی قبل از مصدومیت را انتخاب می کردم. شما می دانید قیمت یک ویلچر چقدر است؟او ادامه دارد: من برای تهیه پیراهن، کتانی، صبحانه، نهار باید از همه کمک بگیرم. من نه می توانم کار کنم و نه پولی دارم. زندگی با ویلچر خیلی سخت است.مدافع برزیلی اظهار داشت: فیفا گفت ۲-۳ ماه صبر کن و اگر پرونده به نفع تو شد بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار دریافت خواهم کرد. همه مردم و هواداران استقلال گفتند تو شکایت کن تا پول بیشتری بگیری، آن ها گفتند تو با پیراهن استقلال مصدوم شدی پس حقت است که پول بگیری.او گفت: ایران وطن دوم من است. من همیشه به مردم کشورم گفته ام که ایران مردمان خوبی دارد. همیشه گفتم که دوست دارم دوباره به ایران برگردم، ولی شاید شرایط خیلی سخت باشد. مردم از طریق اینستاگرام با من در ارتباط هستند و خیلی من را دوست دارند.پادووانی تاکید کرد: امیدوارم هر چه زودتر ویروس کرونا از ایران و دنیا خارج شود و مردم بتوانند زنگی خوبی داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پادووانی: روی ویلچر زندانی شده‌ام از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×