روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "اگر فکری ابقا شده باید با حمایت حداکثری باشد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اگر فکری ابقا شده باید با حمایت حداکثری باشد

عضو سابق هیات مدیره استقلال گفت: اگر قرار به ابقای محمود فکری باشد، باید این ابقا دائمی باشد نه موقت و حمایت حداکثری مدیریت نیز باید پشتوانه این ابقا بشود.

به گزارش مشرق، با اینکه باشگاه استقلال به صورت رسمی خروجی آخرین نشست هیات مدیره اش را رسانه ای نکرد، اما اخبار غیر رسمی از منابع نزدیک به اعضای هیات مدیره حکایت از ابقا سرمربی آبی پوشان بعد از کش و قوس بین موافقان و مخالفان او برای ادامه همکاری بوده است.در این رابطه رضا صادق پور نایب رییس پیشین هیات مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: از ظاهر قضیه به نظر می رسد تا اینجای کار اعضای هیات مدیره با یکدیگر اتفاق نظر نداشته اند، اما امیدوارم اختلاف سلیقه ها از بین رفته باشد و حالا که گویا مقرر شده به فکری فرصت دوباره ای داده شود، تیم مدیریتی باشگاه به خصوص اعضای هیات مدیره حمایت کاملی از او داشته باشند.صادق پور که سابقه سرمربیگری تیم فوتسال و مدیریت آکادمی این باشگاه را نیز در سالهای گذشته را در کارنامه اش دارد در ادامه بیان داشت: فرصت مشروط به سرمربی دادن نوعی وقت کشی است و شاید تمرکز را هم از مربی بگیرد. ضمن اینکه مربی به اقتدار نیاز دارد و مربیان مشروط نزد شاگردانشان این اقتدار را ندارند.وی اضافه کرد: فوتبالیست ها زرنگ و باهوش هستند و فضای تیم را به خوبی درک می کنند. فوتبالیست ها اگر بدانند مربی از حمایت لازم برخوردار نیست، ممکن است از همه ظرفیت های خود استفاده نکنند.نایب رییس پیشین هیات مدیره آبی پوشان بیان داشت: فرصت برای موفقیت استقلال و قهرمانی در این فصل به پایان نرسیده است، اما فرصت ها یکی بعد از دیگری از دست می روند. اگر آبی ها هدف شان در این فصل قهرمانی است، باید قدر تک تک روزهایی که در حال گذر است را بدانند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اگر فکری ابقا شده باید با حمایت حداکثری باشد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×