روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "حریف استقلال در آستانه دومین خرید گران" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حریف استقلال در آستانه دومین خرید گران

الهلال عربستان بعد از توافق با موسی مارگا این بار به دنبال جذب ستاره خط میانی کالیاری است.

به گزارش مشرق و به نقل از اسپورت، الهلال عربستان حریف استقلال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیاست.این تیم باتوجه به نتایج ناامید کننده ای که در مرحله گروهی به دست آورد علاوه بر تغییر مربی به دنبال عقد قرارداد با بازیکنان باکیفیت خارجی است تا با شمایلی جدید به مصاف استقلال برود.طبق اعلام رسانه های عربستانی الهلال تقریبا با موسی مارگا هم تیمی طارمی در پورتو به توافق نهایی رسیده و با عقد قراردادی سه ساله این بازیکن را جذب خواهد کرد.سعودی اسپورت پیش از این نوشت که حقوق سالاانه مارگا ۵ میلیون یورو است.و اما روزنامه "GONFIATO" اعلام کرد که ژائو پدرو هافبک بازی ساز کالیاری مورد توجه الهلال است و این باشگاه قصد دارد که این بازیکن برزیلی را جایگزین جووینکو در خط میانی خود کند.این روزنامه ایتالیایی نوشت که پدرو باتوجه به سقوط کالیاری به لیگ پایین تر مشکلی با حضور در لیگ عربستان و الهلال ندارد و به احتمال خیلی زیاد جذب این بازیکن هم نهایی شود.الهلال شب گذشته هم با ژوزه موریس، دستیار پیشین مورینیو برای هدایت تیم به توافق نهایی رسید و قرارداد امضا کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حریف استقلال در آستانه دومین خرید گران از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×