روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "راهکار مجیدی برای پر کردن جای خالی کمالوند" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

راهکار مجیدی برای پر کردن جای خالی کمالوند

سرمربی استقلال به منظور پر کردن جای خالی فراز کمالوند راهکار خاصی دارد.

به گزارش مشرق، اولین اتفاق پس از صعود استقلال از گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم، جدایی فراز کمالوند بود که وی روز گذشته به عنوان سرمربی سایپا انتخاب و معرفی شد.در حالی که در خصوص جایگزین کمالوند روی نیمکت آبی پوشان گمانه زنی هایی صورت گرفته است، کسب اطلاع کردیم گزینه مد نظر مجیدی برای جایگزینی مدیر فنی سابق تیمش، یک مربی خارجی است اما از آن جایی که استخدام مربی و بازیکن خارجی تا اطلاع ثانوی در فوتبال ایران جایز نیست، مربی مورد نظر تحت عنوان مشاور فنی قرارداد داخلی با باشگاه می کند و در تمرینات این تیم حضوری فعال دارد و تنها در ۹۰ دقیقه زمان بازی روی نیمکت نمی نشنید.تیم استقلال پس از صدرنشینی در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا، در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات به الهلال عربستان برخورد کرد که به زعم کارشناسان این دیدار حساس ترین و مهم ترین دیدار از مرحله یک هشتم نهایی در غرب آسیا می باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " راهکار مجیدی برای پر کردن جای خالی کمالوند از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×