روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "گزینه‌های قضاوت دربی - مشرق نیوز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گزینه‌های قضاوت دربی - مشرق نیوز

در آستانه دربی تهران، چند داور برای قضاوت بازی حساس سرخابی ها مطرح شده اند.

به گزارش مشرق، با نزدیک شدن به دربی گمانه زنی ها در مورد داور این بازی هم تقویت شده و گزینه های مختلفی برای سوت زدن این بازی مطرح می شود. با توجه به شرایط دو تیم در جدول، دربی برگشت از حساسیت بالایی برخوردار است و همین امر قضاوت این بازی را دشوار می کند.گزینه های قضاوت دربیاما برای این دربی حساس چند گزینه مطرح هستند؛ محمدرضا اکبریان، موعود بنیادی فر، محمد حسین زاهدی فر، اشکان خورشیدی و سید مهدی سید علی پنج داوری هستند که نامشان برای قضاوت این بازی مطرح شده است.برادران حیدری کجا هستند؟بیژن و پیام حیدری نیز در ردیف داورانی هستندکه می توانستند برای قصاوت این بازی مطرح باشند اما این دو برادر برای قضاوت در AFC کاپ در ایران حضور ندارند و شانس قضاوت دربی را از دست می دهند.چرا شانس بنیادی فر کم است؟موعود بنیادی که پیش از این هم قضاوت دربی سرخابی ها را برعهده داشته برای این بازی شانس کمتری نسبت به سایر گزینه ها دارد. این داور با توجه به اینکه جسارت کافی در برخورد با برخی صحنه ها را ندارد با وجود اینکه داوری خوب است برای این بازی حساس چندان مدنظر نیست.بنیادی فر در هفته بیست و دوم هم بازی مس رفسنجان با نساجی را سوت می زند تا مشخص شود شانس او برای قضاوت دربی کم است.چرا شانس زاهدی فر کم است؟محمد حسین زاهدی فر داوری است که هم پرسپولیس و هم استقلال روی سوت های او حساسیت دارند. این داور در بازی معروف سپاهان با استقلال هند پنالتی واضح به نفع آبی پوشان را نگرفت و در بازی پرسپولیس با فولاد هم کنعانی زادگان را اخراج کرد و یک خطای هند بی دلیل گرفت تا فولاد یک پنالتی علیه پرسپولیس بزند. اشتباه او به قدری واضح بود که بعد از بازی از پرسپولیسی ها عذرخواهی کرد اما این عذرخواهی هم کافی نبود تا همچنان پرسپولیسی ها از او دل خوشی نداشته باشند. بنابر این حساسیت هر دو تیم روی او باعث شده شانسش برای قضاوت این دربی کم باشد.چرا شانس سید علی کم است؟سید مهدی سید علی هم از داورانی است که برای قضاوت این دربی مطرح شده اما مشکلی که مجیدی با این داور دارد و سختگیری استقلالی ها روی او کمیته داوران را در انتخاب این داور برای دربی مردد کرده و شانس او را کاهش داده است. ضمن اینکه سید علی در هفته بیست و دوم هم بازی صنعت نفت آبادان با آلومینیوم اراک را سوت می زند تا مشخص شود شانسش برای دربی کم است.دو داوری که بیشترین شانس را دارنددر میان گزینه ها شانس محمدرضا اکبریان و اشکان خورشیدی برای قضاوت دربی بیشتر است. هر دوی این داورها در هفته بیست و دوم قضاوتی ندارند و این اتفاق، یک گام شانس آنها را بالا می برد. خورشیدی یک بار دربی را سوت زده و یک بار هم داور چهارم بوده و بیشترین شانس برای قضاوت دربی دارد. محمدرضا اکبریان هم می تواند برای اولین بار این بازی حساس را سوت بزند.شاید یک تماس همه چیز را عوض کندزاهدی فر هم در هفته بیست و دوم بازی ندارد و اگر حساسیت ها از او کم شود گزینه مناسبی برای قضاوت دربی است. با وجود همه گمانه زنی ها هیچ چیز تا روز بازی قطعی نیست و تجربه نشان داده که یک تماس تلفنی شاید داور این بازی را تغییر داده و تمام گمانه زنی ها را به هم بریزد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گزینه‌های قضاوت دربی - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×