روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "اعتراض مجیدی به شرایط استقلال با غیبت در نشست خبری" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

اعتراض مجیدی به شرایط استقلال با غیبت در نشست خبری

سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد به خاطر حمایت از بازیکنانش در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان شرکت نخواهد کرد.

به گزارش مشرق، با اعلام فرهاد مجیدی، وی و دستیارانش ضمن عذرخواهی از اهالی محترم رسانه و عوامل برگزاری نشست های خبری، جهت حمایت از حقوق بازیکنان استقلال و اعتراض به شرایط موجود، در نشست خبری پیش از بازی با نفت مسجد سلیمان شرکت نخواهند کرد.این مساله در شرایطی عنوان شده که مجیدی در هفته های گذشته و قبل از دربی نیز در نشست خبری حضور پیدا نکرد.تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه آزادی میزبان نفت مسجید سلیمان خواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " اعتراض مجیدی به شرایط استقلال با غیبت در نشست خبری از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×