روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "پایان زشت لیگ دسته اول با کتک کاری در بوشهر" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پایان زشت لیگ دسته اول با کتک کاری در بوشهر

مسابقات لیگ دسته اول فوتبال با یک حاشیه زشت و زننده و کتک کاری بازیکنان دو تیم شاهین شهرداری بوشهر و استقلال ملاثانی به پایان رسید.

به گزارش مشرق، شاهین شهرداری بوشهر که تا یک هفته قبل، از مدعیان صعود به لیگ برتر بود بعد از شکست مقابل فجرشهید سپاسی از جمع مدعیان جدا شد.شاهین این هفته نیز در خانه مقابل تیم استقلال ملاثانی ۲ بر صفر شکست خورد اما در پایان مسابقه بازیکنان دو تیم با یکدیگر در میدان مسابقه کتک کاری کردند تا این فصل پرماجرای لیگ دسته اول با دعوا به پایان برسد.در پایان مسابقات این فصل تیم های فجرشهید سپاسی و هوادار به لیگ برتر صعود کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پایان زشت لیگ دسته اول با کتک کاری در بوشهر از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×