روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "حضور عضو هیئت مدیره استقلال در اردو پس از انتقادها +عکس" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

حضور عضو هیئت مدیره استقلال در اردو پس از انتقادها +عکس

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال پس از اعتراض های اخیر کادر فنی و بازیکنان در اردوی آبی پوشان پیش از بازی با نفت مسجدسلیمان حضور یافت.

به گزارش مشرق، پیش از عزیمت تیم فوتبال استقلال به ورزشگاه آزادی برای دیدار با نفت مسجدسلیمان، اصغر ملکیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در محل اردوی این تیم حاضر شد و بعد از جلسه با فرهاد مجیدی سرمربی این تیم، دقایقی برای بازیکنان درباره مسائل مالی و مطالبات بازیکنان صحبت کرد.او همچنین از تلاش های کادر فنی و بازیکنان در هفته های اخیر تشکر کرد و برای آنها در ادامه رقابت های لیگ برتر و جام حذفی آرزوی موفقیت کرد. ملکیان که پیش از دربی نیز در تمرین استقلال حضور یافته بود، در حالی به محل اردوی آبی پوشان رفت که دو روز پیش کادر فنی و بازیکنان انتقادهای شدیدی از مدیریت باشگاه مطرح کرده بودند.تیم استقلال از ساعت 21:15 امشب (سه شنبه) در هفته بیست وهشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " حضور عضو هیئت مدیره استقلال در اردو پس از انتقادها +عکس از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×