روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "فکری: چیز خاصی از استقلال ندیدم" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فکری: چیز خاصی از استقلال ندیدم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، گفت: در بازی امشب چیز خاصی از استقلال ندیدم و اگر این تیم می خواهد موفق باشد باید خیلی بهتر از این بازی کند.

به گزارش مشرق،«محمود فکری» سه شنبه شب پس از پایان بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان در نشست خبری، اظهار داشت: به جز دقایق ابتدایی بازی که بازیکنان ما ترسیده بودند در ادامه مسابقه نمایش خوبی را به اجرا گذاشتیم.وی افزود: تصور ما این بود تیم استقلال در ورزشگاه آزادی خطرناک تر باشد و بیشتر ما را اذیت کند اما بازیکنانم با غیرت و مردانه بازی کردند و حتی یک بار به تیرک دروازه استقلال زدیم.سرمربی نفت خاطرنشان کرد: اجازه ندادیم استقلال موقعیت های آنچنانی ایجاد کند و بازیکنان ما بعد از گل با اعتماد به نفس بهتری بازی کردند.فکری تصریح کرد: بازی با استقلال به پایان رسید و باید به فکر بازی با گل گهر باشیم تا خود را در لیگ برتر حفظ کنیم، تنها تمرکز ما به بازی بعدی است.وی در پایان گفت: سیاوش یزدانی با لفظ بدی با بازیکن تیم ما صحبت کرد، یزدانی حرفی به بازیکن ما زد که داور اصطلاحی که او به کار برد را شنید ولی گفت در این مورد به او کارت نمی دهم.تیم های استقلال تهران و نفت مسجدسلیماناز ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار کننده یکی از هشت دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران بودند که در پایان آبی پوشان تهرانی با یک گل به برتری دست پیدا کردند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فکری: چیز خاصی از استقلال ندیدم از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×