روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "مجیدی: بازیکنانم خسته بودند - مشرق نیوز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مجیدی: بازیکنانم خسته بودند - مشرق نیوز

فرهاد مجیدی گفت: چند روز پیش بازی دشوار و پرفشاری را مقابل پرسپولیس در شهرآورد پشت سر گذاشتیم و برخی از بازیکنان ما خسته بودند و به همین دلیل به برخی از آنها استراحت دادم.

به گزارش مشرق،«فرهاد مجیدی» پس از پایان بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان که با پیروزی یک بر صفر آبی پوشان تهرانی به پایان رسید، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما چند روز پیش بازی دشوار و پر فشاری را مقابل پرسپولیس در شهرآورد پشت سر گذاشتیم و برخی از بازیکنان ما خسته بودند و به همین دلیل به برخی از آنها استراحت دادم.وی افزود: استقلال امروز مستحقق برد برابر نفت مسجد سلیمان بود و به آن چیزی که شایسته اش بود رسید و سه امتیاز کامل بازی را به دست آورد.سرمربی استقلال درباره اینکه دلیل نیمکت نشینی وریا غفوری فنی بود؟ اعلام کرد: به جز غفوری به مسعود ریگی و ارسلان مطهری استراحت دادیم و همانطور که گفتم ترجیح دادیم به برخی بازیکنان استراحت بدهیم.مجیدی تصریح کرد: اینکه به سبحان خاقانی بیشتر یا کمتر بازی برسد، یک بحث فنی است که به هیچ کسی به جز من ارتباطی ندارد، غیبت دیاباته در لیست این بازی تصمیم فنی بود.وی تاکید کرد: از گل نخوردن استقلال بیشتر خوشحال می شوم و دو برابر پاداش برد را برای این گل نخوردن می گذارم، استقلال نباید به راحتی گل بخورد. فکر نکنم تیمی مثل استقلال چنین آماری در لیگ داشته باشد که در ۹ بازی تنها ۲ بار گل خورده باشد.سرمربی استقلال در پایان گفت: قبل از اینکه درباره مسائل فنی نادری صحبت کنم، باید بگویم کار کردن با برخی از بازیکنان از جمله نادری لذت دارد. نادری قبل از اینکه از نظر فنی خوب باشد، از نظر اخلاقی بازیکنی با شخصیت است و کیف می کنیم با او کار می کنیم. نادری امروز در پست غیر تخصصی بازی کرد و یک اشتباه نداشت. یک ضربه به سرش خورد و خوشبختانه حال عمومی اش خوب است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مجیدی: بازیکنانم خسته بودند - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×