روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "ماندن «دیاباته» در ابهام - مشرق نیوز" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

ماندن «دیاباته» در ابهام - مشرق نیوز

سرمربی آبی پوشان جدایی قطعی دیاباته را تایید نکرد و گفت که در باره او هنوز تصمیم نهایی را نگرفته است.

به گزارش مشرق، با وجود اینکه فصل هنوز به طور کامل برای استقلال به اتمام نرسیده و آنها همچنان درگیر رقابتهای جام حذفی هستند، اما باید به سرمربی این تیم و همچنین مدیران باشگاه حق داد که امور نقل و انتقالاتی خود را استارت زده باشند.مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار با گل گهر در نیمه نهایی جام حذفی کشور چند جمله ای هم درباره نقل و انتقالات صحبت کرد و در خصوص شیخ دیاباته که سابقه آقای گلی در لیگ برتر را دارد بیان داشت؛ هنوز درباره او تصمیم نهایی گرفته نشده است. دیاباته فعلاً با ما قرارداد دارد.مجیدی در حالی این جملات را بیان کرد که چندی پیش مدیرعامل استقلال در یک برنامه زنده تلویزیونی خبر از جدایی دیاباته به همراه میلیچ داده بود تا مجیدی به نوعی صحبت های سابق مدیر باشگاه را نقض کرده باشد و مشخص شود هنوز جدایی شیخ از جمع آبی پوشان قطعی نشده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " ماندن «دیاباته» در ابهام - مشرق نیوز از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×