روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "چرا کاپیتان استقلال از کمبود امکانات گفت؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

چرا کاپیتان استقلال از کمبود امکانات گفت؟

کاپیتان استقلال دلایلی را برای ناکامی تیمش مقابل الهلال مطرح کرده که حداقل بعضی از آنها عجیب است.

به گزارش مشرق، وریا غفوری به نداشتن امکانات در باشگاه استقلال اشاره کرده که به طور کلی حرف درستی است. چرا که استقلال سالهاست که یک ورزشگاه اختصاصی ندارد اما حداقل در یک هفته مانده به بازی با الهلال استقلالی ها از امکانات باشگاه الوصل دبی استفاده کردند و بهترین ورزشگاه و هتل در اختیار آنها بود. پس دلیل باخت به الهلال هر چه باشد این یک مورد نیست.غفوری البته در متنی که منتشر کرده موارد دیگری را هم گفته که به هر حال جای بحث و بررسی دارد اما او به عنوان کاپیتان استقلال حتماً می داند که برای موفقیت در آسیا فقط امکانات کافی نیست و خود بازیکنان هم نقش بسیار مهمی دارند. استقلال سالهاست که در تقریباً در تمام جام ها ناکام می ماند و همین امسال هم هر سه جام را از دست داد.یک بخش از مشکلات می تواند مدیریتی باشد و در مورد امکانات هم یکسری حرفها تکراری است. اما آیا این وسط خود بازیکنان و کادر فنی استقلال هیچ نقشی ندارند؟ آیا همه آنها مقابل الهلال خوب بازی کرده و وظایف خود را به درستی انجام دادند؟ اینها سوالاتی است که هواداران استقلال انتظار دارند غفوری برای آنها پاسخ قانع کننده ای پیدا کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " چرا کاپیتان استقلال از کمبود امکانات گفت؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×