روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "احتمال بازگشت ستاره کروات به استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احتمال بازگشت ستاره کروات به استقلال

بازیکن کروات فصل گذشته تیم فوتبال استقلال می گوید در صورت اصلاح شرایط مدیریتی باشگاه استقلال، احتمال مذاکره با این باشگاه برای برطرف کردن مشکلات مطالبات و حتی بازگشت به جمع آبی پوشان وجود دارد.

به گزارش مشرق، هرویه میلیچ بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال با پایان فصل مسابقات لیگ برتر و با اعلام کادر مدیریت باشگاه مبنی بر حضور این بازیکن در لیست خروجی این تیم، جمع آبی پوشان را ترک کرد و به کرواسی بازگشت. این بازیکن با وجود جرایمی که در خصوص عدم پرداخت مطالبات او قید شده بود، چیزی نزدیک به ۵۰۰ هزار دلار از باشگاه استقلال طلب دارد.میلیچ با وجود گذشت ماه ها از جدایی اش از استقلال همچنان شکایت رسمی ای بابت دریافت مطالباتش نکرده است. این بازیکن همچنین تصمیمی برای آینده خود نگرفته است تا به نظر برسد شرایط این بازیکن برای آینده خود همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.این اتفاقات باعث شد تماسی با میلیچ، بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال داشته باشیم.میلیچ اظهار داشت: باشگاه استقلال اگر بابت مطالباتم با من تماس بگیرد، می توانم بر سر مبالغی که از باشگاه طلب دارم با مدیران باشگاه مذاکره کنم.همچنین گفته می شود میلیچ در صورت اصلاح شرایط مدیریتی باشگاه استقلال و مذاکره با مدیران این باشگاه حاضر است جریمه های خود را ببخشد و اصل طلب خود را از باشگاه استقلال دریافت کند. با توجه به صحبت های میلیچ و اعلام موضع این بازیکن به نظر می رسد او تمایل به بازگشت در جمع آبی پوشان را دارد البته این مساله زمانی محقق خواهد شد که میلیچ با مدیران استقلال مذاکره کند و در وهله بعد کادر فنی و فرهاد مجیدی نیز او را بخواهند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احتمال بازگشت ستاره کروات به استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×