روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "مسئولیت پاشازاده در استقلال چیست؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مسئولیت پاشازاده در استقلال چیست؟

مهدی پاشازاده معاون ورزشی باشگاه استقلال صرفا یک معاون است و هیچ نقشی در مدیریت باشگاه ولو به صورت موقت ندارد.

به گزارش مشرق، در روزهای گذشته اخباری در خصوص مدیریت موقت مهدی پاشازاده در استقلال مطرح شد که این اخبار صحبت ندارد.پاشازاده در این خصوص اظهار داشت: هیچ تماس یا پیشنهادی از سوی وزارت ورزش نداشته ام و این خبر که مدیر موقت باشگاه شده ام به هیچ وجه صحت ندارد.وی ادامه داد: امروز تنها معاون ورزشی هستم و سعی می کنم در روزهایی که تیم مان با چالش های مدیریتی مواجه شده کار خودم را به بهترین شکل انجام دهد.معاون باشگاه استقلال در ادامه تصریح کرد: امروز تیم ما با چالش های متعددی مواجه است که هر گونه اطلاع رسانی اشتباه می تواند بر چالش ها اضافه کرده و حساسیت را در این باشگاه بالاتر ببرد. لذا از همه دوستان چه در فضای مجازی و چه در رسانه ها درخواست دارم برای اطلاع رسانی در حوزه استقلال در این روزها دقت بیشتری داشته باشند.پاشازاده همچنین در خصوص جلسه با سرمربی آبی پوشان که برگزار نشد بیان داشت: برای دریافت نظرات، پیشنهادات و مطالبات فنی فرهاد خواستم این نشست بین من و خودش برگزار شود که نمی دانم چرا او به باشگاه نیامد. ما همه برای پیشبرد اهداف استقلال و سربلندی این تیم تلاش می کنیم و همه باید برای این منظور به یکدیگر کمک کنیم. من هم در همین راستا بعد از آنکه حمایت تمام قد خودم را از وی اعلام کردم، خواستم تا از مطالبات فنی او مطلع شده تا بهتر بتوانم کمک حالش باشم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مسئولیت پاشازاده در استقلال چیست؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×