روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "قرارداد جدید فرهاد مجیدی تصویب شد" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قرارداد جدید فرهاد مجیدی تصویب شد

یکی از اولین مصوبات هیات مدیره استقلال، افزایش مدت زمان قرارداد مجیدی به ۳ سال بود.

به گزارش مشرق، شب گذشته نخستین جلسه هیات مدیره استقلال با حضور اعضای مجمع این باشگاه برگزار شد و یکی از مصوبات این هیات مدیره، موافقت و امضای مصوبه افزایش مدت زمان قرارداد فرهاد مجیدی به ۳ فصل بود.پیش از این مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در اولین نشست خود با مجیدی با وی بر سر افزایش مدت زمان قرارداد به توافق رسیده بود که لازمه نهایی شدن این قرارداد، تصویب در هیات مدیره بود.باوجود اینکه مدیرعامل استقلال موافقت اعضای هیات مدیره را در به صورت غیر حضوری گرفته بود، اما این طرح شب گذشته به امضای اعضای هیات مدیره رسید تا مراحل اداری آن نیز انجام شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قرارداد جدید فرهاد مجیدی تصویب شد از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×