روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "هجوم ایجنت‌ها به باشگاه استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

هجوم ایجنت‌ها به باشگاه استقلال

برخی مدیر برنامه ها از راه های مختلف سعی در معرفی بازیکنان خارجی به استقلال دارند و این در شرایطی است که باشگاه اعلام کرده تنها بر اساس نظر سرمربی تصمیم می گیرد.

به گزارش مشرق، پس از حضور مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال وی در اولین اقدام جلسه ای با فرهاد مجیدی برگزار کرد تا خواسته های این مربی برای جذب بازیکن را تأمین کند.باشگاه استقلال در این باره که مجیدی چه بازیکنانی را مدنظر دارد، خبر رسمی اعلام نکرده اما اینطور عنوان شد که مجیدی خواهان جذب بازیکن خارجی است و چند بازیکن را زیر نظر دارد.این در شرایطی است که برخی مدیر برنامه ها و ایجنت ها در یکی دو روز گذشته به سمت باشگاه استقلال هجوم برده اند تا بازیکنان خارجی خود را معرفی کنند اما باشگاه اعلام کرده فقط با نظر فرهاد مجیدی و بر مبنای پیشنهاد سرمربی برای جذب بازیکن خارجی اقدام می کند و تنها نظر مجیدی در این زمینه ملاک است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " هجوم ایجنت‌ها به باشگاه استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×