روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "دلیل عدم حضور فوتاکس در ایران/ مهاجم آفریقایی به استقلال می‌پیوندد؟" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

دلیل عدم حضور فوتاکس در ایران/ مهاجم آفریقایی به استقلال می‌پیوندد؟

در صورتی که باشگاه استقلال با مهاجم مجارستانی به توافق مالی نرسد، سراغ گزینه بعدی که ظاهراً مهاجمی از آفریقاست، خواهد رفت.

به گزارش مشرق، کادر فنی تیم فوتبال استقلال برای جانشینی شیخ دیاباته در خط حمله این تیم نام ماکو فوتاکس مهاجم مجارستانی را در اختیار باشگاه قرار داد تا کارهای مذاکره با او انجام شود.توافق اولیه صورت گرفته بین باشگاه استقلال و فوتاکس ۲۵۰ هزار دلار بود و حتی گفته شد این بازیکن به استانبول ترکیه رسید تا از آنجا به ایران بیاید، اما زمانی که متوجه مطرح شدن نامش در رسانه های ایران شد، او و مدیربرنامه هایش مبلغ قرارداد را به ۴۰۰ هزار دلار رساندند!مسئولان استقلال هم به دنبال طرح این مسائل با بازارگرمی فوتاکس ۳۱ ساله مخالفت کردند و به او گفته اند در صورتی که مبلغ موردنظرش را کاهش ندهد، سراغ گزینه دیگری می روند.گزینه دوم کادر فنی استقلال در صورت عدم حضور فوتاکس مهاجمی آفریقایی خواهد بود. گفته می شود مذاکرات اولیه با او صورت گرفته و نتایج مثبتی هم حاصل شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " دلیل عدم حضور فوتاکس در ایران/ مهاجم آفریقایی به استقلال می‌پیوندد؟ از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×