روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "قهرمانی استقلال دور از دسترس نیست" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

قهرمانی استقلال دور از دسترس نیست

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان پایتخت می توانند در فصل پیش روی رقابت های لیگ برتر، عنوان قهرمانی را به دست بیاورند.

به گزارش مشرق، صادق ورمزیار، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی پوشان پایتخت اظهار کرد: امیدوارم قرعه خوبی که به استقلال خورد باعث شود تیم هماهنگی بیش تری پیدا کند و بتواند با جمع کردن امتیازات در طول فصل عملکرد خوبی از خودش بر جای بگذارد.این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره حضور گابریل پین در جمع کادر فنی آبی پوشان خاطرنشان کرد: ما شناخت کاملی از آقای پین نداریم و این مساله باعث می شود نتوانیم قضاوت دقیقی داشته باشیم. من سال خوبی را برای کادر فنی آرزو می کنم و امیدوارم کادر فنی بتواند نهایت استفاده را از بازیکنان تیم کند و دل هوادارن را به دست بیاورد.بیشتر بخوانید:ورمزیار در پاسخ به این سوال که استقلال در چه خطوطی مشکل دارد؟ خاطرنشان کرد: الان به نظر من استقلال در چند پست مشکل دارد. به نظر من تیم در خط حمله هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است. ما در دفاع چپ هم مشکل داریم و بازیکن بازی ساز هم نداریم. این ها اگر پوشش داده شود، فکر می کنم اتفاقات بهتری برای آبی ها رقم بخورد و شاهد کیفیت بهتری از شاگردان فرهاد مجیدی باشیم.او درباره حضور مصطفی آجرلو به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: من برای آقای آجرلو آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم ثبات مدیریتی را برای استقلال به وجود بیاورد. ما در سال ۷۲ با ایشان کار کردیم و او سال های سال در فوتبال بوده و رزومه زیادی دارد و امیدوارم بتواند عملکرد خوبی در باشگاه استقلال داشته باشد.این پیشکسوت فوتبال استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که آبی پوشان می توانند در فصل پیش روی رقابت های لیگ برتر یکی از مدعیان قهرمانی باشند؟ اظهار کرد: استقلال پس از سال ها به نظر من باید بتواند عنوان قهرمانی را به دست بیاورد. هواداران سال ها منتظر هستند تا این اتفاق رخ دهد. با شرایطی که برای استقلال پیش آمده است، به نظر من قهرمانی دور از دسترس نیست و آبی ها می توانند از مدعیان اصلی قهرمانی رقابت های لیگ برتر باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " قهرمانی استقلال دور از دسترس نیست از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×