روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: مشرق نیوز
امتیاز: 5 5

خبر "مهاجم فرانسوی در یکقدمی استقلال" از منبع مشرق نیوز درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهاجم فرانسوی در یکقدمی استقلال

بازیکن اسبق استون ویلا و بلکبرن در یکقدمی حضور در استقلال قرار دارد.

به گزارش مشرق، مسئولان باشگاه استقلال شرایط حضور کوین یاماگا اولین بازیکن مد نظر فرهاد مجیدی را در تهران فراهم کرده اند و قرار است این بازیکن امروز به تهران سفر کند. دیگر بازیکن خارجی مد نظر باشگاه استقلال هم مشخص شده و این بازیکن در پست مهاجم بازی می کند.رودی فیلیپه گشتات مهاجم ۳۲ ساله بازیکنی است که فردا وارد تهران شود. این بازیکن در تیم های بلکبرن راورز، استون ویلا، میلدرزبرو و پاناتینایکوس بازی کرده و فصل گذشته در تیم یونانی به میدان رفته است. این مهاجم فرانسوی ۱۹۳ سانت دارد و او هم فردا وارد تهران می شود تا در تست های پزشکی باشگاه استقلال شرکت کند.نکته جالب توجه در مورد این بازیکن این است که بازیکن مورد نظر سال گذشته برای هر ماه ۱۰ هزار یورو از باشگاهش حقوق می گرفته و باید دید باشگاه استقلال این بازیکن ۳۲ ساله را چگونه جذب خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهاجم فرانسوی در یکقدمی استقلال از منبع مشرق نیوز. "

اخبار گوناگون

× ×